פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אייל גולן מצפה לילד מארוסתו

   למרות אין ספור הכחשות מצידם, אפשר לספר: שבועות ספורים לפני שהזמר ויוצאת "האח הגדול" אמורים לעמוד תחת החופה - מתברר שהשמחה תהיה כפולה ומכופלת: דניאל גרינברג בהריון מאייל גולן, כך שתביא לעולם את ילדו הרביעי. וואלה! סלבס הפוכה מהיקום

   אייל גולן מצפה לילד מארוסתו
   אבי כהן

   מי ידע, אבל מתברר ששנת 2020 תהיה אחת המרגשות ביותר בחייו של אייל גולן - זאת כיוון שהזמר בן ה-48 לא רק יעמוד תחת החופה לצד בחירת לבו, דניאל גרינברג (25), כיוון שהמסלסל וארוסתו מפרסמים הבוקר (ד') כי הם גם מצפים לילד ראשון משותף. נכון, זה אומר שהגולן יהיה בקרוב אבא לארבעה.

   רכלו על ההריון של אייל ודניאל באינסטגרם

   אייל גולן, דניאל גרינברג (יח"צ , אור גפן)
   מתרחבים. אייל גולן עם דניאל גרינברג (צילום: אור גפן)

   הזוגיות של גולן עם יוצאת "האח הגדול", החלה בסוף שנת 2018, חודשים ספורים אחרי שגרינברג הבהירה כי לא תרצה קשר עם הזמיר שנחשב לידיד של משפחתה בשנים האחרונות. למרות הכל, האהבה ניצתה והפכה את השניים לזוג צמוד (כשברקע שלל שמועות על הקשר שלה לניתוק היחסים שלו עם מקורביו) - מה שהוביל לאירוסים של השניים בקיץ האחרון.

   הצמד המדובר, שצפוי להתחתן בעוד כמה שבועות, אולי תכנן להמתין עם הידיעה המשמחת על הבייבי עד לאחר החופה, אבל לאחר שוואלה! סלבס גילתה את הסוד, ביקשה אישור מהזוג לפרסם את הידיעה לא פעם ולא פעמיים ונתקלה בהכחשה גורפת - כנראה גרמו לשניים לשחרר את הסוד ולספר לעולם כולו.

   כמובן שהם עשו את זה באינסטגרם, כשארוסתו של גולן העלתה תמונה של בדיקת ההיריון שלה עם לוגו בולט מאוד של יצרנית הבדיקה המפורסמת. הבייבי החדש יצטרף לאחיו ליאם (16) ואלין גולן (13) מנישואיו לאילנית לוי ושל יאן גולן בן ה-5, בנו המשותף עם האקסית רוסלנה רודינה, שיהפוך לאח גדול.

   אייל גולן (ניר פקין)
   דדי קול. אייל גולן (צילום: ניר פקין)
   דניאל גרינברג (ניר פקין)
   היי מאמא. דניאל גרינברג (צילום: ניר פקין)

   בעוד שהקהל המקומי אולי לא חשב שאייל והחברה החדשה יהפכו למשפחה של ממש בתקופה שבה נחשף הקשר שלהם (בתזמון משעשע עם החתונה של האקסית, אילנית ואלירז שדה), כעת מתברר שהשניים יתפקדו בקרוב כהורים משותפים לצאצא החדש לבית משפחת גולן. מברוק, ברעש וסלסולים.

   וואלה! סלבס משמינה מנחת אחרי כל ארוחת בוקר, ערב, צהריים, בין ערביים, מנחה וכל השאר.

   אייל גולן, דניאל גרינברג (יח"צ , ארן חן צלמים)
   התמונה הרשמית הראשונה יחד. גולן וארוסתו (ארן חן צלמים)
   אייל גולן, דניאל גרינברג (ניר פקין)
   משתגעים מאהבה. גולן וגרינברג (צילום: ניר פקין)
   אייל גולן, דניאל גרינברג, רונית גולן (ניר פקין)
   מה אמא רונית אומרת? אה... (צילום: ניר פקין)
   אייל גולן, דניאל גרינברג (צילום מסך , אינסטגרם)
   מחזיק לה את הבטן. אייל גולן ודניאל (אינסטגרם)
   אייל גולן מצפה לילד מארוסתו
   אייל גולן מפתיע את דניאל גרינברג ביום הולדת (צילום: ניר פקין)