פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   החברה של אייל גולן חוטפת את הקריז ועוזבת ארוחה

   חבורת הבנות שמככבות בימים אלו בריאליטי "גולסטאריות" נפגשו בביתה של אירית רחמים להקרנה של אחד הפרקים - אלא שבסיומו, קמה החברה של אייל גולן, לקחה אותו והשניים עזבו בעצבים את המקום, למה? כל התשובות בפנים. וואלה! סלבס פתיל קצר

   דניאל גרינברג (ניר פקין)
   למה בעצבים? דניאל

   אירית רחמים בסך הכל רצתה לארגן ערב גיבוש לכל חברותיה מתכנית הריאליטי "גולסטאריות", אבל לא העלתה על דעתה שהארוחה תסתיים בטונים צורמים ושמישהי מהבנות תוציא לעצמה כרטיס אדום ותעזוב את ארוחת הערב היוקרתית בעצבים מבלי לומר מילה. טוב, זה מה שקורה שלאחת הבנות קוראים דניאל גרינברג.

   דניאל גרינברג (ניר פקין)
   לא אהבה את הפרק (צילום: ניר פקין)

   על פי עדי ראייה שנכחו במקום, גרינברג וגולן הגיעו לביתה של רחמים בארסוף - שם פגשו את שאר הבנות שמשתתפות בתכנית ונראו שמחים ומאושרים, אלא שאז החלה הקרנת הפרק של תכנית הריאליטי, בו מתועדים מספר ויכוחים של גרינברג עם לי ברקוביץ', ענבל גבריאלי ועוד בנות מקבוצת הכדורגל, כך שבסיום הפרק, לקחה דניאל את בן זוגה והשניים עזבו בעצבים את המקום.

   אייל גולן, דניאל גרינברג (ניר פקין)
   לקחה גם את החבר. דניאל ואייל

   "היא פשוט קמה והלכה", סיפרה אחת הבנות שהיו בארוחה, "לא אמרה מילה, לקחה את אייל ויצאה, ראו שהיא עצבנית ממה שראתה על המסך". משתתפת אחרת ידעה לספר כי "בהתחשב במה שראו על המסך, אין פלא שהיא קמה והלכה מבלי להגיד לאף אחד שלום, אבל מה לעשות שזו המציאות? היא לא הייתה בחורה קלה בצילומים".

   מסוכנות ADD המייצגת את דניאל מסרו: "אין תגובה".

   וואלה! סלבס עוזבת ארוחות ערב בעצבים רק כשנגמר האוכל.

   דניאל גרינברג (ניר פקין)
   בלי לומר מילה
   דניאל גרינברג (אביב חופי)
   שברה את הכלים (צילום: אביב חופי)