פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   השמועה אומרת ש... אייל גולן ודניאל גרינברג עשו לאילנית בכוונה?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו עדן פינס לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   השמועה אומרת ש... אייל גולן ודניאל גרינברג עשו לאילנית בכוונה?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.
   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו באינסטגרם

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   אייל גולן, דניאל גרינברג (ניר פקין)
   השמועה אומרת... אייל ודניאל (צילום: ניר פקין)

   כולם זוכרים את היום המיוחד שבו אילנית לוי צעדה אל עבר החופה ונשבעה אמונים לאלירז שדה, אבל חלקכם זוכרים את היום הזה בעיקר כי ממש באותו יום הגרוש של לוי - אייל גולן יצא לאור בפעם הראשונה עם בת הזוג החדשה שלו, דניאל גרינברג. אז מה הפלא שלאוזניה של הגברת המרכלת הגיעו שמועות שהאקט היחצני היה מכוון על מנת למשוך את תשומת הלב מחתונת השנה של האקסית?

   וואלה! סלבס עדיין כועסת על אמא שלה, שהביאה אותה לאוויר העולם.

   אייל גולן, דניאל גרינברג (ניר פקין)
   טיימינג מושלם? (צילום: ניר פקין)
   אילנית לוי אלירז שדה ביום חתונתם (צילום מסך , אינסטגרם)
   עשו לה בכוונה? אילנית ואלירז