פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מייגן לא לבד: גם העוזרת האישית של קייט מידלטון בורחת ממנה

   לזה תושבי הממלכה הבריטית לא ציפו: מתברר שממש כמו שמספרים על גיסתה מייגן, גם המלכה לעתיד, הדוכסית קייט מידלטון - איבדה את יד ימינה, או פשוט העוזרת האישית שלה. הסיבות להתפטרות? "אישיות". וואלה! סלבס כתר

   מייגן לא לבד: גם העוזרת האישית של קייט מידלטון בורחת ממנה

   הייתם בטוחים שמייגן מרקל היא הכבשה השחורה במשפחת המלוכה הבריטית, האמריקאית המרשעת שחטפה את הארי והפרה את כללי הנימוס הבריטי המעונב? אז זהו, שמתברר שאותו הדבר בדיוק יכול לקרות גם כשמדובר בגיסתה של מייגן, הדוכסית קייט מידלטון, רעייתו של המלך האנגלי לעתיד, הנסיך וויליאם. הנה, גם העוזרת האישית הצמודה של קת'רין בחרה לעזוב את מקום עבודתה הנוצץ בהפתעה, בנסיבות עלומות, פחות או יותר כחודש אחרי שעוזרת קרובה אחרת של מידלטון פוטרה בהפתעה. מה המלכה אליזבת' תגיד עכשיו?

   רכלו על מה שקורה בארמון הבריטי גם באינסטוש

   מייגן מרקל, קייט מידלטון, טורניר ווימבלדון (GettyImages)
   "חה, סוף כל סוף למדת משהו". מייגן מרקל עם קייט מידלטון
   קייט מידלטון, קת'רין קווין (GettyImages)
   "תביאי את הכדורים. מיד!". מידלטון עם העוזרת לשעבר, קת'רין קווין (GettyImages)

   אם לפני כחודש, אחת היועצות הקרובות ביותר למידלטון - סופי אגניו - קיבלה הודעה מפתיעה שאינה נזקקת יותר במקום עבודה אצל הדוכסית (ממש רגע אחרי שסיימה את חופשת ירח הדבש שלה), אז הפעם, ה"דיילי מייל" הבריטי מדווח שזו המזכירה אישית והעוזרת הקרובה ביותר לקייט, העונה לשם (האירוני) קת'רין קווין, שהחליטה לעזוב את המשרה, שבדרך כלל מאוישת במשך שנים ארוכות, לפעמים יותר מעשור.

   "היא הייתה יד ימינה של קייט בשנתיים האחרונות וזכתה למשכורת של שש ספרות, שמומנה על ידי הנסיך צ'רלס", פטפט יודע דבר מהארמון המלכותי, שהכיר את האסיסטנטית המיוחדת, "היא לא רק הייתה אחראית על סדר היום של קייט, ליוותה אותה לכל הפגישות ועברה על לוח הזמנים, אלא גם עבדה על פרויקט חינוכי לגיל הצעיר שמאוד קרוב ללבה של מידלטון", הסביר.

   קייט מידלטון יום הזיכרון הבריטי (GettyImages)
   המלכה לעתיד. מידלטון (GettyImages)

   ההתפטרות של עוזרת האישית, סיפור שכבר שמעו באנגליה בשנים האחרונות בעיקר מכיוונה של מייגן - מגיעה כשנתיים אחרי שסייעת אחרת של מידלטון עזבה את אותו התפקיד. "היא עבדה בהמון מקומות מאתגרים בעבר, בעלת השכלה גבוהה ורוצה אתגר חדש", סיפר גורם שהכיר את המובטלת לעתיד, "הייתה בינן חיבה, אבל היא החליטה להתרחק ממנה ומהעולם הזה". מסתורי.


   נו מילא, גם וואלה! סלבס פיטרה פעם עוזרת אישית שאכלה את סוכריית הטופי האחרונה בחבילה מבלי שקנתה חדשה לפניכן.

   קייט מידלטון (splash)
   "מאמי, את בטוחה שתסתדרי?". הנסיך וויליאם עם קייט (ספלאש)
   מייגן מרקל, קייט מידלטון (GettyImages)
   אולי הן דומותץ יותר מכפי שחשבתם? קייט ומייגן (GettyImages)
   קייט מידלטון ווימבלדון (GettyImages)
   לא עושה רושם שהיא מודאגת במיוחד. קייט מידלטון (GettyImages)