פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שוקינג! הנסיך הארי ומייגן מרקל לא יבלו את החגים עם המלכה

   אחרי שיצאו לתקשורת והתבכיינו על העליהום שעושים עליהם, נראה שהנסיך והדוכסית ממשיכים להפתיע את העם האנגלי כשידיעות על כך שלא יבלו את הכריסמס עם המלכה מרעישות את הממלכה. וואלה! סלבס מורדת

   הממלכה בהלם! אם עד עכשיו נראה היה שהמלכה אליזבת' סלחנית בכל הנוגע לנכד הקטן והאדמוני שלה - הנסיך הארי - הרי שאם הידיעה הבאה אכן נכונה, היא לא תישאר חייבת. בכל זאת, לא מתעסקים עם המלכה האם ובטח ובטח שלא מבטלים לה את תכניות החג המסורתיות ומבריזים מארוחת הכריסמס המפורסמת שהיא עורכת מדי שנה.

   הזוג המלכותי הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל בלונדון. 15 באוקטובר 2019 (רויטרס)
   באו לעצבן את המלכה. הארי ומייגן

   מדורי הרכילות בממלכה הבריטית סוערים זאת בעקבות הדלפות כי הנסיך השובב ואשתו, מייגן מרקל, שעלו לאחרונה לכותרות ולא בהיבטים חיוביים, החליטו כי השנה הם יפסחו על המסורת ולא יבלו את החג עם הסבתא ועם משפחת המלוכה המורחבת בבית המשפחה שבנורפלוק. הדוכסים מסאסקס החליטו השנה לטוס בקרוב לארצות הברית אבל על פי התכנון, הם היו אמורים לחזור לאנגליה על מנת לבלות את החג עם המלכה ובעלה פיליפ.

   מייגן מרקל המלכה אליזבת (GettyImages)
   סורי מאמי, לא הפעם. אליזבת', הארי ומייגן (צילום: גטי)

   אממה, האתרים מעבר לים מדווחים היום (ד') כי השניים כבר הודיעו למלכה כי עם כל הכבוד - הם לא יבלו את החג עימה ועם המשפחה. על פי המקורבים, הם עדיין לא החליטו איפה הם יבלו את החג אך ככל הנראה זה יהיה לצידה דוריה, אמה של מרקל.

   וואלה! סלבס עושה את החגים עם החתולים שלה בממ"ד.

   מייגן מרקל המלכה אליזבת ביקור צ'סטר צ'שייר (GettyImages)
   הראיתי לך מה זה!
   מייגן מרקל הנסיך הארי הנסיך ויליאם קייט מידלטון המלכה אליזבת יום הזיכרון הבריטי (GettyImages)
   מי שמתעסק, יושב מאחור! (צילום: גטי)
   מייגן מרקל (GettyImages)
   אין כמו אמא בעולם! (צילום: גטי)