"הנסיך הארי לוקח אחריות על כך שמייגן מרקל אומללה"

הכותרות השליליות בתקשורת, חילוקי הדעות עם קייט, העיסוק האובססיבי של הקהל בבריטניה - גורמים לנסיך הארי לא רק להיכנס למצב מגננה על אשתו ההריונית, מייגן מרקל, אלא גם לחוש שהוא פשוט מתסכל אותה. וואלה! סלבס מגן אנושי

וואלה! סלבס
15/01/2019
מי אמר שקל להיות נשוי? מייגן מרקל והנסיך הארי(צילום: GettyImages)

כנראה שלא מדובר בעוד מקרה של "האישה לא מרוצה", כיוון שהסיפור של הדוכסים מסאסקס, או בפשטות הנסיך הארי ומייגן מרקל - מעט יותר יותר. בכל יום, פחות או יותר, מתפרסמות בתקשורת הבריטית כתבות שמציגות את בת המלוכה ההריונית באור שלילי, כולל כאלה על סכסוכים בתוך המשפחה המסוקרת, מריבות ואנשי צוות ממורמרים. ומי הכי מושפע מהביקורת? ברור שבעלה האוהב, פרינס הארי, שעל פי עדויות חדשות "מתוסכל מכך שהביא את אהובתו למצב כזה".


רכלו על הדוכסים מסאסקס באינסטגרם

"אל תדברו עליהההה!"(צילום: GettyImages)
לא תמיד מרוצים זה מזו. הארי ומייגן(צילום: GettyImages)

על פי הדיווחים בהוליווד, המקום שממנו הגיעה השחקנית לשעבר שבקרוב תלד את נינה של המלכה אליזבת', הארי פשוט מוטרד מחוסר היכולת שלו למנוע את הסיקור הנגטיבי וכתוצאה מכך גם את הבאזז השלילי בקרב העם האנגלי, להם מרקל זוכה בחודשים האחרונים. "מייגן הקריבה הרבה כשעברה חצי עולם, הרחק מכל מי שהכירה, כדי להיכנס לעולם מעונב שאינו נוצץ כפי שנראה", מספר מקרוב לנסיך הג'ינג'י, "כך שבהרבה דרכים, הארי מרגיש שהוא זה שאחראי על התסכול של אשתו, על כך שהיא פשוט אומללה".

אז מייגן ממורמרת? הנסיך מאמין שבצדק. "הוא לוקח כל מתקפה על אשתו באופן אישי. כבר כמה פעמים שהנסיך רצה לצאת בהצהרה פומבית נחרצת ולגונן על אשתו מפרסומים כוזבים או שמועות שמבוססות על שקרים, אבל יעצו לו לא לעשות זאת, פעם אחר פעם", מעידים יודעי דבר לצהובונים אמריקאים.

זאת ככל הנראה הסיבה שבגללה השניים בחרו ללדת את הבייבי המלכותי הראשון שלהם בבית חולים שממוקם מחוץ ללונדון - בשונה ממה שעשתה אמו של הנסיך, או גיסתו והמלכה לעתיד, קייט מידלטון. אגב, אם תהיתם, הארמון נמצא בימים אלה בחיפושים אחר אומנת מלכותית שתטפל ברויאל בייבי של הדוכסים מסאסקס, אם יש לכם הצעות.


וואלה! סלבס ממורמרת מאז 2001 ועד עצם היום הזה.

ביץ' מלכותית?

כך צוות הארמון מכנה את מייגן מאחורי הגב

לכתבה המלאה
חובות מלכותיות. הדוכסים מסאסקס(צילום: GettyImages)
בעיות בין גיסות? מרקל וקייט מידלטון(צילום: GettyImages)
הריונית ורע לה(צילום: GettyImages)
כועסת בין כלתי הארמו? מרקל(צילום: צילום מסך)
בעוד תמונה ייצוגית. מייגן והארי(צילום: GettyImages)
לא תמיד כזה פאן להם(צילום: GettyImages)
אבא ואמא לעתיד(צילום: GettyImages)
ומה קווין אליזבת' אומרת? מייגן מרקל והמלכה(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully