פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בית המלוכה במצוד אחר מי שמדליף פרטים על מייגן וקייט

   הארמון סוער לאור הדיווחים הלא נעימים בתקשורת הבריטית על ריחוק בין הנסיך הארי לנסיך וויליאם - רק בגלל שנשותיהם המלכותיות קייט מידלטון ומייגן מרקל קצת פחות מסתדרות. הפתרון: צייד אחר איש הצוות הרכלן. וואלה! סלבס ננסי דרו

   מייגן מרקל, הנסיך הארי, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (אימג'בנק ישראל, גטי אימג'ס)
   נשים חזקות, נסיכים חלשים? קייט מיידלטון, מייגן מרקל, הנסיך הארי והנסיך וויליאם (GettyImages)

   נדמה שתקופת החגים הנוצריים הקרבה תהיה קצת פחות נעימה עבור צמד האחים המלכותיים, הנסיך הארי ויורש העצר הבריטי, הנסיך וויליאם. הסיבה: כנראה שלראשונה מזה שנים, השניים לא יבלו את חג המולד יחד, כשהפרינס הבכור ייהנה עם משפחתה של אשתו, קייט מידלטון, בעוד שהצעיר ישהה עם המלכה, אביו הנסיך צ'ארלס ואשתו ההריונית, מייגן מרקל, במשכן המלכותי.

   מתיחות במשפחה המדוברת ביותר בממלכה המאוחדת? הכי כן, כשכל פרט על החיים שניהלו הנסיכים ובנות הזוג שלהם בארמון קנזינגטון מודלף ומגיע לתקשורת באנגליה - מה שגרם לנסיך הג'ינג'י הארי, לפתוח במחקר קשוח אחר ה"חפרפרת", איש הצוות שמרכל על הפרטים הפרטיים והרגישים בנוגע למערכת היחסים בין האחים, לכל עולם ואשתו.


   רכלו על הקרב המלכותי באינסטגרם

   קייט מידלטון הנסיך וויליאם גרמניה 2017 (GettyImages)
   מצד אחד, קייט אולי לא מתחברת לאשתו של גיסה (GettyImages)

   הצהובון "דיילי מייל", גילה שהארי נוהג לאחרונה כמו דיקטטור של ממש בין כתלי הבית המפואר, בעיקר כי הרגיש שרעייתו הטרייה, הדוכסית מייגן, לא התקבלה לפמילייה בהתלהבות "שכללה שטיחים אדומים" בארמון. טוב, זו יכולה להיות הסיבה שלו לעבור עם השחקנית האמריקאית (לשעבר) ואם ילדו העתידית לארמון מחוץ ללונדון באופן קבוע, מה ש"הדהים את אחיו וויליאם, שחש מאוד קרוב אליו, בעיקר מאז מותה של אמם, דיאנה".

   מייגן מרקל ניו זילנד הנסיך הארי (GettyImages)
   מצד שני, מייגן שם כדי להישאר עם הארי (GettyImages)

   מתח בין הנשים החזקות? מתברר שהדבר הורגש אפילו לפני החתונה של הארי ומייגן. "מרקל הייתה נוקשה עם אנשי הצוות והמשרתים, ואפילו גרמה לקייט לבכות לפני אירוע החתונה", ציינו יודעי דבר. "אפשר היה לצפות לאנטגוניזם של האחת כלפי השנייה, מייגן עברה לא המון זמן לפניכן לארץ זרה, כחלק ממשפחה מאוד מתוקשרת וקייט הייתה רגע אחרי לידת הבן השלישי שלה".

   בעוד שאבא צ'ארלס מאוד מעריך את התוספת האמריקאית למשפחה, שני בניו ככל הנראה התרחקו מאז הגעתה של מרקל. "חג המולד שעבר היה מאוד מתוח בין הדוכסים מקיימברידג' לדוכסים מסאסקס, מייגן הרגישה שיש חברים במשפחה שפשוט לא אוהבים אותה", סיפרו החפרפרות, כשהם מתכוונים ככל הנראה למידלטון. "למרות שקייט הייתה אז בהריון ולא שמחה מדי לארח, זה ממש פגע במרקל, או לפחות זה מה שגילה עוזר מלכותי בכיר", סיפרו.

   "מייגן היא אישה החלטית, כך שמה שהיא רוצה - היא תקבל. קייט לעומתה, שמחה לקבל עצות ועזרה מלכותית. היו להן פגישות שבהן מידלטון ניסתה להסביר למרקל איך הדברים עובדים במשפחת המלוכה, אבל זה לא הקבל בברכה, כך שלא פלא שהיא מרגישה שהארי השתנה", ריכלו המדליפים, "אבל עכשיו כל מה שהארי עסוק בו הוא למצוא את הפטפטנים". האם יתפסו אותם? תלוי בגשש בלש האדמוני.


   וואלה! סלבס מתקשה רק כשהיא רואה בחור שהיא מחבבת. מממ.

   מייגן מרקל, קייט מידלטון (אימג'בנק ישראל, גטי אימג'ס)
   חיוכים... פחות או יותר. מרקל את מידלטון (GettyImages)
   מייגן מרקל, הנסיך הארי, הנסיך וויליאם, קייט מידלטון (אימג'בנק ישראל, גטי אימג'ס)
   פול האוס. הנסיכים ונשותיהם (GettyImages)
   מייגן מרקל שמלה Safiyaa אירוע צדקה לונדון (GettyImages)
   יס, מייגן בהריון מתקדם. מרקל (GettyImages)
   קייט מידלטון היריון (GettyImages)
   אבל קייט היא המלכה לעתיד. מידלטון (GettyImages)
   הנסיך הארי בחתונתו יחד עם אחיו, הנסיך וויליאם, 19 במאי 2018 (רויטרס)
   אחים בדם. הנסיכים וויליאם והארי (רויטרס)
   משפחת המלוכה בבריטניה בחגיגות יום הולדת 92 למלכה אליזבת (GettyImages)
   מי המדליף? משפחת המלוכה הבריטית (GettyImages)
   קייט מידלטון (GettyImages)
   תתגבר על תשומת הלב שמורעפת על גיסתה? קייט מידלטון (GettyImages)
   מייגן מרקל (GettyImages)
   עושה רעש. הדוכסית מייגן מרקל (GettyImages)