מייגן מרקל עושה הכל בשביל לשפר את תדמית הביצ'

  אשתו של הנסיך האדמוני כנראה הבינה שאין לה ברירה והיא חייבת למצוא חן בעיני העולם, אז היא שכרה משרד יחסי ציבור שיתקן את התדמית שלה של הכלבה מהארמון. ממש אותו משרד ששכרו מייקל ג'קסון והארווי ויינשטיין. וואלה! סלבס לא כל הנוצץ

  וואלה! סלבס
  תדמית של כלבה? מייגן (צילום: GettyImages)

  לא קל להיות חלק ממשפחת המלוכה, בטח ובטח כשהגיסה שלך - המלכה לעתיד - היא טלית שכולה תכלת, אחת שלא מלכלכת את ידיה ושהתדמית שלה היא של נסיכה מהאגדות, בזמן ששלך, איך, לומר, יותר כמו של האחות הרעה של סינדרלה. זו אולי הסיבה שהגברת מייגן מרקל החליטה לעשות שינוי דרמטי בחייה ולנסות לשפר את התדמית הלא כל כך טובה שרכשה לעצמה.

  בואו לדבר על המהלך של מייגן מרקל באינסטגרם של וואלה! סלבס

  טוב לדעת (מקודם)

  הטיפול בכאב הברכיים שמחזיר לתפקוד מלא - ללא כאב

  לכתבה המלאה
  אני, רעה? (צילום: GettyImages)

  על פי האתרים מעבר לים, מרקל, אחת ששמה עלה לכותרות בעיקר בנסיבות לא כל כך טובות כמו פיטורי עובדים וברוגז עם המשפחה - החליטה לשכור את שירותיו של משרד יחסי ציבור מוכר במיוחד על מנת שזה יעזור לה בשיפור תדמית הכלבה שנדבקה אליה, כך שאם בקרוב תשמעו על מעשים טובים שהדוכסית עושה או אירועי צדקה שהיא מבקרת בהם, תדעו שזה הכל כחלק מאסטרטגיה חדשה.

  שמה קצוץ על כולם! (צילום: GettyImages)

  על מנת לא לטעות ולעשות את הכל כמו שצריך, שכרה מרקל את שירותיהם של משרד יחסי הציבור שטיפל גם במייקל ג'קסון במהלך הפרשה בה נחשד כי קיים יחסי מין עם קטינים ובהארווי ויינשטיין כשזה הואשם בהטרדות מיניות. מי יודע, אולי הפעם הם יצליחו קצת יותר מבפעמים הקודמות.

  וואלה! סלבס שכרה משרד יחסי ציבור שיטפל בתדמית של החזירה שמחסלת את כל האוכל באירועים. זה לא ממש הצליח.

  לא ממש עבד עבורו. מייקל (צילום: GettyImages)

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully