פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ים של דמעות: ההפתעה שמצפה לישראל בבית "האח הגדול"

   מירב ישראל, אביבית בר זוהר, ישראל אוגלבו ושאר משתתפי גמר הריאליטי - עוד לא יודעים שבמהלך משדר סיום העונה, תראו הופעה מרגשת שתצולם כבר היום בבית המתועד במדינה. וואלה! סלבס סלסולים

   ים של דמעות: ההפתעה שמצפה לישראל בבית "האח הגדול"

   אם חשבתם שהעונה שקרבה לסיום של "האח הגדול" הייתה מלאה בהפתעות, עוד לא ראיתם הכל: מה לא קרה שם, הדחות מזעזעות, כמה דיירים שבחרו לעזוב מרצונם ומתחרים שהיו אלימים כלפי אחרים. צעקות, בישולים, זוג שהופרד באמצע הדרך וכמה חברויות שהפכו לפיצוצים, כולל כמה אורחים שנכנסו לבית כדי לשעשע את המשתתפים. אבל מתברר, שרגע לפני גמר העונה, מצפה למשתתפי גמר הריאליטי עוד הפתעה אחת נוספת, מוזיקלית במיוחד.


   רכלו על ההופעה המפתיעה בגמר "האח הגדול" בפייסבוק

   חמישיית גמר האח הגדול 2018 (יח"צ , מיכה לובטון)
   סופריזה! חמישיית הדיירים בגמר "האח הגדול" (צילום: מיכה לובטון)

   לוואלה! סלבס נודע, כי במהלך משדר הגמר שיערך במוצ"ש הקרוב ועוד לפני שחמשת הפיינליסטים - אליאב רחמים, אביבית בר זוהר, מירב ישראל, מריה דומרק וישראל אוגלבו - יצאו בזה אחר זה מהבית, ישודר קליפ של הזמרת דיקלה, בהשתתפות הדיירים, שתועבר לצופים.

   כי אין דרך טובה יותר להעביר את רגעי המתח והלחץ של המשתתפים, או למשוך עוד כמה דקות, מאשר עם שואו בחצר הבית, לא? מזל שהזמרת תגיע כבר היום (ג') לבית המצולם, כדי להצטלם יחד עם הדיירים לקליפ מיוחד, שיתעד אותם מבלי להפריע לכל ההילולה בסוף השבוע. המסך בבית יוחשך, כן?

   דיקלה (רפי דלויה , אביב חופי)
   תעביר את רגעי המתח. דיקלה (צילום: אביב חופי)

   המזמרת, שבמקרה (או שממש לא) תשמש גם כשופטת בריאליטי המוזיקה החדש של רשת, "דה פור", תפתיע בעיקר את ישראל, שבטח יתרגש אפילו יותר מהרגיל כשיראה אותה. הסיבה: משתתף העונה סיפר כמה וכמה פעמים בתוך הבית עד כמה הוא אוהב את המוזיקה של דיקלה, שבטח תגז'דר מול המיקרופון במיוחד בשבילו. מגי, את קולטת את זה?


   וואלה! סלבס מתרגשת רק כשהיא רואה את ניסים מהמאפייה מוציא עוד מגש בורקס פטריות מהתנור וממהרת לרכוש את כולו. שיהיה בבית.

   ישראל אוגלבו, האח הגדול (ניר פקין)
   מעריץ שרוף. ישראל אוגלבו (צילום: ניר פקין)
   דיקלה (רפי דלויה , אביב חופי)
   מה תשירי? דיקלה (צילום: רפי דלויה)
   האח הגדול (צילום מסך)
   תתחבר לגיז'דורים. מירב ישראל ב"האח הגדול" (צילום מסך)
   האח הגדול (צילום מסך)
   תרימו! אוגלבו ואביבית בר זוהר בבית (צילום מסך)