סימה בכר טוענת: "אביבית שיחקה מלוכלך בבית 'האח הגדול'"

הקרב עם בר זוהר, הדייר שבגד בה והשפיות בתוך הבית המצולם - רגע אחרי שמלכת היופי במיל' הודחה מהתחרות של "האח הגדול", סימה בכר פותחת הכל ומגלה מה הוביל לדרמה בריאליטי. צפו. וואלה! סלבס מלחמה ושלום

אמנון גולדמן
05/08/2018
סימה בכר בראיון הדחה מ"האח הגדול" (צילום: דייב שחר, עריכה: אביעד בללי)

האם הדרמה הגדולה שהתחוללה בבית "האח הגדול" בעונה הנוכחית, הגיעה אמש (ש') לסיומה עם הדחתה של סימה בכר - זו שעמדה במרכז המריבה מול אביבית בר זוהר בבית המצולם ביותר במדינה? רגע אחרי שיצאה מהתחרות, מלכת היופי במיל' טענה שאין לה מושג מה גרם לכך שהצופים יחליטו שהגיעה זמנה לעזוב, אבל לא חששה לפתוח את לבה וכמובן, פה גדול, על בר זוהר, החברים לשעבר ומה עבר עליה במהלך החודשים מול המצלמות של הריאליטי.


רכלו על ההדחה של סימה בכר - מוצדקת או לא - גם בפייסבוק

לא מתכוונת לרדת ברמה. סימה בכר(צילום: מערכת וואלה!)

"אני לא בן אדם של מלחמות. יש דברים שאביבית אומרת שאני בתור אישה נשואה, שאני בתור אמא לבנות, אני כן אקום ואגיד את מה שלא נראה לי", הסבירה בכר לוואלה! סלבס. "אם באמת הראו את הכל, אז אביבית השתמשה בטכניקה הכי לא פיירית שיכולה להיות", טענה, "משחק הכי לא נקי שיש. פעם הייתי שומעת את הדברים האלה ולא הייתי עונה מהפחד. היום עניתי, עניתי, עניתי כמו שצריך ואני גאה בעצמי שעניתי!".

בעוד שסימה לא גילתה עד לרגע שבו עזבה את התחרות מה בר זוהר ידעה (או לא ידעה) בנוגע לחייה, כפי שאיימה לחשוף בבית הסגור, בכר טוענת שקשה לשמור על השפיות במהלך המשחק. "הייתה לנו עונה לא קלה, אתה יודע, הכניסו אנשים שמכירים את העבודה, לעומת אנשים שמה להם ולטלוויזיה... נוצרו מחנות, פתאום חברים הכי טובים שלי עוזבים אותי, בלי שאני עושה להם כלום. אני לא מתכוונת לרדת ברמה, בשביל להזכיר לעצמך שאת לא מפחדת!".

בחנו את עצמכם

סימה או אביבית: באיזה צד אתם ביריבות?

לכתבה המלאה
משחק הכי לא נקי שיש? בר זוהר VS בכר(צילום: מערכת וואלה! NEWS, אינסטגרם)

יש דייר שאת מרגישה שפגע בך במיוחד, שבגד בך יותר מהשאר?
"ישראל (אוגלבו. א.ג). הוא היה החבר הכי טוב שלי, לא עשיתי לו כלום! בוקר אחד, מהרגע שאביבית נכנסה והוא ראה את הוויכוח בינינו, הוא פשוט הפסיק לדבר איתי".

יכול להיות שאביבית שיקפה לך איזושהי מראה, אולי בגלל זה הייתה יריבות כזאת גדולה בבית?
"מראה? מראה למה? מאמי, אני נשואה 15 שנה, לפניכן הייתי נשואה שמונה שנים, לפניכן הייתי נשואה שלוש שנים, על איזה גברים אתה מדבר?". טוב, העיקר שתראה טוב לכבוד הגבר, שבו לצערה של בכר, היא לא תשתתף כמתמודדת.


וואלה! סלבס לא משחקת נקי אף פעם. אולי כי היא לא התקלחה מאז 1998?

מושיקו מדבר:

"סימה מתלהמת, אביבית קסם גדול"

לכתבה המלאה
גאה בעצמה שענתה(צילום: מערכת וואלה!)
בגד בה. ישראל אוגלבו(צילום: ניר פקין)
מראה של עצמה? אביבית בר זוהר(צילום: רפי דלויה)
משחק הכי לא נקי שיש. סימה בכר(צילום: מערכת וואלה!)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully