פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בר רפאלי נדהמה מהשאלות - ונטשה במהלך ראיון

   הדוגמנית שהתייצבה על סט הצילומים כדי לקדם את המשקפיים שהיא מוכרת, קצת פחות שמחה כאשר נשאלה על כותרות שפחות החמיאו לה. אז איך בר רפאלי הגיבה? צפו. וואלה! סלבס אטיטוד

   בר רפאלי נדהמה מהשאלות - ונטשה במהלך ראיון
   צילום: דייב שחר, עריכה: אביב אירגז

   יש ימים שבהם, אתם יודעים, שום דבר לא הולך חלק: לא התעוררתם עם השעון המעורר, הטוסט נשרף, הבוס צעק, השליח מהמסעדה הביא את המנה הלא נכונה והילדים צווחים. או שאתם פשוט בר רפאלי, שקמה הבוקר (ב') בכדי להתייצב מול הפלאשים לטובת קמפיין חדש, העניקה ראיונות לתקשורת במהלך היום, אבל החליטה שדווקא השאלות שהציבה בפניה וואלה! סלבס פחות מתאימות לה - כך שזה נגמר בסוג-של-פיצוץ, שבסופו רפאלי נטשה את הראיון.


   עוד סיפורים מרעישים:
   אילנית לוי אמרה "ממש לא" לאייל גולן
   הפרטים המרגשים על חתונת הנסיך הארי ומייגן מרקל

   רכלו על הראיון המוזר של בר רפאלי בפיייסבוק

   בר רפאלי, ג'רמי מיקס (שוקה כהן)
   זה התחיל בחיוכים. בר רפאלי עם ג'רמי מיקס (צילום: שוקה כהן)

   כאשר הדוגמנית הגיעה לווילה ביישוב סביון, כדי לחייך לצדו של ג'רמי "הפושע החתיך" מיקס (שהביאה חטיבת הטאלנטים של קבוצת "בלוסטון") עבור מותג המשקפיים "קרולינה למקה ברלין" - היא כבר ידעה שהמוטיב סביב הצילומים לקמפיין הקיץ הוא העובדה שהשניים "מבוקשים": הוא בגלל תמונת המעצר המפורסמת שבזכותה נעשה דוגמן בינלאומי, היא בגלל פרשת המסים שהציבה אותה תחת אור קצת פחות זוהר.

   עם זאת, כשהגיעו השאלות המתייחסות לכותרות שפורסמו עליה בחודשים האחרונים בוואלה! סלבס ובגופי תקשורת אחרים, רפאלי קצת פחות צחקה, או במילים אחרות - פשוט קמה והלכה כשהבינה שהשאלות הן לא לרוחה. "לקחנו את ה'מידע' שהיה לנו והשתעשענו איתו, קצת הפוך על הפוך, קצת הומור שחור", סיפרה בנועם על הסט עוד לפני.

   אי אפשר להתעלם מהעובדה שג'רמי היה פושע בעבר ואת נמצאת בהליכים משפטיים - זו הרמה להנחתה?
   "לא הבנתי... מה הקשר... לא", ענתה.

   בר רפאלי (שוקה כהן)
   "רגע, אז מה אסור לשאול אותך בדיוק?"

   רגע אחר כך, וואלה! סלבס ביקשה לנצל את הבמה ולתת לרפאלי הזדמנות להגיב על כותרות פחות נחמדות שפורסמו אודותיה. למשל, על השמועות שלא תמשיך לעונה הבאה של "אקס פקטור", על כך שכנראה לא תנחה את ה"האח הגדול", על העקיצה של אסי עזר ואפילו ביקשה להעניק לה פתח לבוא בטענות לרכלנית הראשית (וואלה! סלבס, דא). ובכן, רפאלי קצת פחות זרמה, העדיפה לשמור על זכות השתיקה ופשוט לסיים את הראיון. ביוש.


   וואלה! סלבס לא מגיבה לטענות לפיהן היא כלבה, נושכת, רעה ומלוכלכת. הב, הב.

   בר רפאלי, ג'רמי מיקס (שוקה כהן)
   "אפשר להתקדם עם היום הזה?". רפאלי ומיקס על הסט
   בר רפאלי (שוקה כהן)
   מוכנה לקלוז אפ
   בר רפאלי (שוקה כהן)
   "אה, מצלמים?"
   בר רפאלי, ג'רמי מיקס (שוקה כהן)
   כיף וכו'. כנראה
   ג'רמי מיקס (שוקה כהן)
   חובב משקפיים? ג'רמי מיקס