בר רפאלי נדהמה מהשאלות - ונטשה במהלך ראיון

הדוגמנית שהתייצבה על סט הצילומים כדי לקדם את המשקפיים שהיא מוכרת, קצת פחות שמחה כאשר נשאלה על כותרות שפחות החמיאו לה. אז איך בר רפאלי הגיבה? צפו. וואלה! סלבס אטיטוד

אמנון גולדמן
12/02/2018
צילום: דייב שחר, עריכה: אביב אירגז

יש ימים שבהם, אתם יודעים, שום דבר לא הולך חלק: לא התעוררתם עם השעון המעורר, הטוסט נשרף, הבוס צעק, השליח מהמסעדה הביא את המנה הלא נכונה והילדים צווחים. או שאתם פשוט בר רפאלי, שקמה הבוקר (ב') בכדי להתייצב מול הפלאשים לטובת קמפיין חדש, העניקה ראיונות לתקשורת במהלך היום, אבל החליטה שדווקא השאלות שהציבה בפניה וואלה! סלבס פחות מתאימות לה - כך שזה נגמר בסוג-של-פיצוץ, שבסופו רפאלי נטשה את הראיון.


עוד סיפורים מרעישים:
אילנית לוי אמרה "ממש לא" לאייל גולן
הפרטים המרגשים על חתונת הנסיך הארי ומייגן מרקל

רכלו על הראיון המוזר של בר רפאלי בפיייסבוק

זה התחיל בחיוכים. בר רפאלי עם ג'רמי מיקס(צילום: שוקה כהן)

כאשר הדוגמנית הגיעה לווילה ביישוב סביון, כדי לחייך לצדו של ג'רמי "הפושע החתיך" מיקס (שהביאה חטיבת הטאלנטים של קבוצת "בלוסטון") עבור מותג המשקפיים "קרולינה למקה ברלין" - היא כבר ידעה שהמוטיב סביב הצילומים לקמפיין הקיץ הוא העובדה שהשניים "מבוקשים": הוא בגלל תמונת המעצר המפורסמת שבזכותה נעשה דוגמן בינלאומי, היא בגלל פרשת המסים שהציבה אותה תחת אור קצת פחות זוהר.

עם זאת, כשהגיעו השאלות המתייחסות לכותרות שפורסמו עליה בחודשים האחרונים בוואלה! סלבס ובגופי תקשורת אחרים, רפאלי קצת פחות צחקה, או במילים אחרות - פשוט קמה והלכה כשהבינה שהשאלות הן לא לרוחה. "לקחנו את ה'מידע' שהיה לנו והשתעשענו איתו, קצת הפוך על הפוך, קצת הומור שחור", סיפרה בנועם על הסט עוד לפני.

אי אפשר להתעלם מהעובדה שג'רמי היה פושע בעבר ואת נמצאת בהליכים משפטיים - זו הרמה להנחתה?
"לא הבנתי... מה הקשר... לא", ענתה.

לא התנהגה בהתאם

למה בר לא תנחה את ”האח הגדול”?

לכתבה המלאה
"רגע, אז מה אסור לשאול אותך בדיוק?"(צילום: שוקה כהן)

רגע אחר כך, וואלה! סלבס ביקשה לנצל את הבמה ולתת לרפאלי הזדמנות להגיב על כותרות פחות נחמדות שפורסמו אודותיה. למשל, על השמועות שלא תמשיך לעונה הבאה של "אקס פקטור", על כך שכנראה לא תנחה את ה"האח הגדול", על העקיצה של אסי עזר ואפילו ביקשה להעניק לה פתח לבוא בטענות לרכלנית הראשית (וואלה! סלבס, דא). ובכן, רפאלי קצת פחות זרמה, העדיפה לשמור על זכות השתיקה ופשוט לסיים את הראיון. ביוש.


וואלה! סלבס לא מגיבה לטענות לפיהן היא כלבה, נושכת, רעה ומלוכלכת. הב, הב.

"אפשר להתקדם עם היום הזה?". רפאלי ומיקס על הסט(צילום: שוקה כהן)
מוכנה לקלוז אפ(צילום: שוקה כהן)
בר רפאלי. שוקה כהן
"אה, מצלמים?"(צילום: שוקה כהן)
כיף וכו'. כנראה(צילום: שוקה כהן)
חובב משקפיים? ג'רמי מיקס(צילום: שוקה כהן)
  • בר רפאלי
  • ג'רמי מיקס

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully