פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מה גרם לעודד בן עמי לפוצץ ראיון עם בר רפאלי?

   הטופמודל התראיינה לתכנית האקטואליה "שש עם עודד בן עמי", אך סירבה לענות על שאלות שקשורות לפוליטיקה. לאנשי ההפקה שניסו להתערב אמר המגיש "שקו לי" ועצר את הראיון - בן עמי מכחיש שאמר זאת. וואלה! סלבס נשיקה צרפתית

   עודד בן עמי בר רפאלי (עיבוד תמונה)
   חתול שחור. בר רפאלי ועודד בן עמי

   לא מעט פעמים, סלבס מחליטים לפוצץ ראיונות בעקבות שאלות שלא ממש נעימות להם לאוזן. ההיסטוריה מלאה באנשים שקמו באמצע דו שיח מתועד או פשוט ניתקו את הטלפון, כי לא ממש אהבו את מה ששואלים אותם. אבל מה, מראיינים שמפוצצים ראיונות הוא מקרה נדיר ביותר. בטח כשמדובר במגיש עודד בן עמי והדוגמנית בר רפאלי.

   רפאלי, שהצטלמה בשבוע שעבר לרשת האופטיקה "קרולינה למקה ברלין", התיישבה מול המצלמה של תכנית האקטואליה "שש עם עודד בן עמי" - והחלה לענות על השאלות של המגיש. בשלב מסוים שאל בן עמי את הדוגמנית שאלות הנוגעות לפוליטיקה.


   רוצים עוד רכילות?
   זוג חדש: איתי תורג'מן והאקסית של עידן יניב ביחד
   דרמה: מסיבה עמוסת סלבס הופסקה על ידי המשטרה
   רצה לחופה: אלכסה דול מ'המירוץ למיליון' בשמלת כלה

   בר רפאלי (יח"צ , צילום: עידו איז'ק)
   לא מדברת על פוליטיקה. בר רפאלי (צילום: עידו איז'ק, יחצנים)

   הטופמודל, הסבירה למגיש עם חצי חיוך, שהיא מעדיפה שלא לדבר על פולטיקה וחיכתה לשאלה הבאה. אלא, שגם השאלה הבאה נגעה לפוליטיקה, ורפאלי השיבה לבן עמי שכפי שאמרה וכפי שסוכם - היא לא מוכנה לדבר על פוליטיקה.

   באותו הרגע, קפצו מול המצלמה אנשי ההפקה של הפרסומת, במטרה להסביר לו שהשאלות לא לעניין, אלא שהדבר לא מצא חן בעיניי המגיש המעונב - שהחליט שהגישה של ברבור ושל אנשי ההפקה לא מוצאת חן בעיניו וירה לכיוונם את המשפט "שקו לי", תוך שהוא מבקש לקטוע את הראיון. אגב, את ההקלטה הלוהטת אתם לא תוכלו לראות, כי בחברת החדשות החליטו לגנוז את הראיון.

   בר רפאלי (יח"צ , צילום: עידו איז'ק)
   עודד מי? (צילום: עידו איז'ק)

   עודד, נשקו לך?
   "במהלך הראיון התערבו לפתע איש ואישה שהם לא בר רפאלי, כך שלא היה טעם להמשיך את הראיון עמה. לכן, הוא הופסק. הראיון לא ישודר".

   מ"קרולינה למקה ברלין" נמסר: "אין תגובה".


   וואלה! סלבס נושקת רק לגיל הבלות.


   רכלו על הראיון הגנוז של בר רפאלי עם עודד בן עמי בפייסבוק