פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אילנית לוי אמרה "ממש לא" לאייל גולן

   למרות הפרסומים שמלכת היופי במיל' תנחה את תכנית הכישרונות החדשה של אייל גולן ואביב גפן, מקורבים מספרים כי מדובר בהמצאה ואילנית לוי סירבה להצעה הכספית המטורפת שקיבלה. וואלה! סלבס פמיניסטית

   אילנית לוי אמרה "ממש לא" לאייל גולן

   לפני מספר שבועות רעשה התעשייה כולה כשהחלו לצוץ פרסומים על כך שמלכת היופי במיל', אילנית לוי, תגיש לצד אילנה ברקוביץ' את תכנית הכישרונות של האקס המיתולוגי, אייל גולן ואביב גפן שעתידה לעלות בשידורי קשת. לא מעט גבות הורמו בעקבות ההחלטה של הגברת לוי, שהרי זכור כי לא פעם השניים התכתשו בכלי התקשורת.


   מה דעתכם: צריכה להגיש או לא? רכלו לנו בפייסבוק

   אייל גולן, אילנית לוי (אביב חופי)
   אז זהו, שלא. אייל גולן ואילנית לוי (צילום: אביב חופי)

   בעקבות הפרסומים, ביררה וואלה! סלבס את הנושא וגילתה כי העניין רחוק מאוד מלהיות מדויק וכי נכון לשעה זאת אילנית לא מעוניינת להנחות את התכנית. אם לא די בכך, נראה כי לוי אף סירבה להצעה כספית מטורפת שהציעו לה, "היא לא מוכנה לעשות את זה בשום מחיר", סיפר מקורב לאילנית, "היא לא טיפשה בשביל לחזור אחורה ולהיות שוב האישה שלצידו. טעות עושים פעם אחת".

   אייל גולן, אילנית לוי (מערכת וואלה! NEWS , יוני טובלי)
   גם לא תמורת 600 אלף. אייל ואילנית (צילום: יוני טובלי)

   גורמים המעורבים בפרטים ידעו לספר כי הפקת התכנית הציעו ללוי המון אבל המון (!) על מנת שתסכים להגיש את התכנית, "אין סיכוי בעולם שהיא תסכים, גם לא תמורת מיליון שקל", סיפר מקורב, "היא הייתה בהלם כשראתה את הפרסומים והתקשרה זועמת לסוכן שלה והסבירה לו באופן מאוד ברור שהיא לא תעשה את זה בעד שום סכום שבעולם. יש לה כבוד והיא לא תתן לאף אחד לחשוב שהיא צריכה את אייל בשביל להתפרנס".

   אייל גולן, אילנית לוי (אביב חופי)
   נראה לך?!

   מאידך, יודעי דבר המקורבים לצלחת ממשיכים להתעקש כי שום דבר עדיין לא נעול, ובין לוי להפקה עדיין מתנהל משא ומתן: "כמו שזה נראה זה ממש לא יעבוד, אבל כלום לא סגור".

   אילנית לוי, מנחה או לא?
   "דברי עם הסוכן שלי".

   מקשת נמסר בתגובה: "אנחנו לא מגיבים לשמועות".


   וואלה! סלבס לא עובדת בשביל אף אחד, אלא אם כן הוא משלם לה מאה שקל.

   אייל גולן, אילנית לוי (אביב חופי)
   בימים טובים יותר. גולן ולוי
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   תמונה משפחתית. אילנית לוי, אייל גולן והילדים