פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   בר רפאלי חושפת: האם היה לה רומן עם גיא גיאור?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. איך יגיבו המפורסמים? וואלה! והפע- בר רפאלי

   בר רפאלי חושפת: האם היה לה רומן עם גיא גיאור?
   עידו שחם

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   בר רפאלי (עידו שחם)
   היה רומן או לא? בר וגיא

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   בר רפאלי עדי עזרא (ניר פקין)
   מי עדיף: גיא או עדי?

   אם אתם בקיאים בחייה של הטופמודל ההורסת, בר רפאלי, אתם בטח מכירים את כל הרומנים שהיו לה - אלו שקרו באמת ואלו שהומצאו. אז מלבד הזוגיות עם ליאונרדו דיקפריו ודיוויד שרבט, היו גם רומנים עם המיליונר אלחנדרו ביירס, הכדורגלן ג'רארד פיקה ומתי רחמינוב, אך נראה שהרומן המפורסם ביותר היה עם גיא גיאור - אז היה או לא?

   לירן כוהנר, גיא גיאור (אביב חופי)
   מי עדיפה: בר או לירן?