"הנסיך הארי כבר שוקל להתגרש ממייגן מרקל"

כשבוע אחרי שידור הראיון החושפני של הדוכסים מסאסקס, יש כאלה שכבר מדברים על פרידה אפשרית של מייגן מרקל ההריונית והנסיך הארי. למשל, אחותה המנוכרת של מרקל, שמאשימה את מייגן ב"שקרים בלתי פוסקים". וואלה! סלבס יועצת זוגית

15/03/2021
הנסיך הארי, מייגן מרקל ובנם ארצ'י באפריקה ((אינסטגרם))

עוד יום, עוד טינופת על בני הזוג מעוררי המחלוקת בעולם כולו - הנסיך הארי ומייגן מרקל. הפעם, כשבוע אחרי הריאיון המדובר והחושפני שבני הזוג המלכותי (לשעבר? לא לשעבר?) העניקו לאופרה ווינפרי והסעיר אפילו את המלכה אליזבת, מגיע תורה של אחותה למחצה של מייגן, סמנת'ה מרקל גרנט, לקבוע שקרובת משפחתה אמנם בהריון ומצפה לבת, אבל לא רחוק היום שבו הנסיך האנגלי יתגרש ממנה. למה? פשוט מאוד, לטענתה, מייגן היא "שקרנית שלא מפסיקה לרגע".

רכלו על אחותה המשחירה של מייגן מרקל גם באינסטגרם

עתידות: הם לא יסתדרו בקרוב. הנסיך הארי ומייגן מרקל(צילום: GettyImages)
אבל, אבל מה עם ארצ'י?(צילום: GettyImages)

הנה כמה עובדות: ככל שידוע לעולם, סמנת'ה - בתו של אביה של מרקל (שלא נמצא בחייה של הדוכסית מאז שהבריז מהחתונה המלכותית ב-2018) - לא בקשר עם אחותה הקטנה מאז שהתחברה עם הארי, עוד בשנת 2016. עם זאת, זה לא מפריע לה להתראיין ולטנף על מייגן ההריונית בכל הזדמנות, כך שבראיון לאתר ההוליוודי TMZ, קבעה שהנשואים שהתרחקו מתפקידם בבריטניה לטובת חיים בארצות הברית, חייבים להתחיל בטיפול זוגי. דחוף.

"הם חייבים לתקן את הנזק שגרמו בדחיפות, בסיור רשמי מטעם משפחת המלוכה, על מנת שלא להגיע למצב של פרידה וגירושים", טוענת האחות המנוכרת, "מייגן סובלת מהפרעת אישיות נרקיסיסטית, כך שלא נמנע שעורכי דין לענייני גירושים יהיו חלק מהקשר שלהם בקרוב". אולי הכל בגלל שמייגן סיפרה לאופרה שהיא לא מתקשרת עם אחותה כבר קרוב לשני עשורים?

עוד בוואלה!

אחרי החשיפה של מייגן והארי - חושבים שמשפחת המלוכה באמת גזענית?

לכתבה המלאה

בעוד שנדמה שלהארי ומייגן אין עניין במה שאחותה למחצה אומרת או לא אומרת, היא בשלה, מספרת ש"ברגע שהארי יתחיל לפקפק ולבחון מה קרה לו מאז שהכיר את מייגן, אין ספק שהם יחלו בתהליך משפטי. גם כדי לתקן את מערכת היחסים עם אבא שלנו היא זו שצריכה להתנצל, אבל סליחה פומבית? זה יהיה כמו לשאוב דם מסלע... היא עשתה המון נזק עם המניפולציות שלה, השתלטנות וחוסר הכנות שלה". נניח.


וואלה! סלבס תתגרש בעתיד רק אם בעלה לא יהיה מוכן לשחק איתה ב"שוטרים וגנבים" בחדר השינה - כשהיא בתפקיד הכספת שצריך לפרוץ.

עוד בוואלה!

לא תאמינו! איך הארי ומייגן יקראו לבת שלהם?

לכתבה המלאה
הכל בגלל הריאיון, או משהו. הארי ומייגן עם אופרה ווינפרי(צילום: רויטרס)
תשמח לקבל את הנכד בחזרה באנגליה? המלכה אליזבת(צילום: GettyImages)
"מאמי, אני לא יודע מה אני רוצה". הנסיך הארי ומייגן מרקל(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully