פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר מתכסחות בבית המשפט

   אחרי אין ספור שימועים, הדיוות הרחיקו עד לבית המשפט - לדיון בניסיון להגיע לפשרה. התוצאה: דיון נוסף. מי תנצח במלחמה הכי מתישה בתעשיית הבידור, בר זוהר או גרינר? וואלה! סלבס עייפה

   ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר מתכסחות בבית המשפט

   נראה שמלחמת ההתשה הארוכה בתבל: אביבית בר זוהר VS ליהיא גרינר, מסרבת להיגמר, או בעיקר מנסה להמשיך ולגנוב את תשומת הלב מכל שאר השמחות שמתרחשות בביצה המקומית.


   עוד רכילות?
   היוש: גם האקסית של אלן דג’נרס בישראל
   שואפת לאהוב: אנה ארונוב בדייט רומנטי
   קרייבינג: נינט טייב אוכלת עבור שניים

   אביבית בר זוהר (ברק פכטר)
   מצד אחד, אביבית בר זוהר

   אחרי שלקחו חלק באינספור שימועים, שמן הסתם הובילו למבוי סתום - הגיעו שתי הדיוות של הביצה לבית המשפט המחוזי בתל אביב, שם עמדו בפני שופט, טענו את טענותיהן ובעיקר ניסו להצדיק כל אחת את הצד שלה. אה כן, גם הפעם זה נגמר בתוצאה: דיון נוסף בעתיד.

   ליהיא גרינר (ברק פכטר)
   מנגד, ליהיא גרינר

   מיד לאחר הדיון, נראו השתיים נסערות במיוחד. גרינר, שנתבעת על הוצאת לשון הרע ונדרשת לשלם סכום כסף כפיצוי לבר זוהר - הודיעה כי עם כל הכבוד לנמסיס שלה, אין בכוונתה לפצות אותה.

   לעומתה, הגברת והריסים, לא מוכנה לוותר כל כך מהר. "אם היא תרצה להתנצל, זה יבוא ממנה. בכח זה לא עובד להתנצל, זה צריך לבוא ממנה ולא בכח. אם זה לא בא מהלב, זה לא שווה לי", אמרה בר זוהר, כשעזבה את בית המשפט. האם יש סיכוי שיחזרו להיות חברות? "בוא לא נסחף - חברות לא", ענתה אביבית, "מכרות למקצוע. זה מספיק. זה די והותר".


   גם הציפורניים של וואלה! סלבס כבר נשחקו מכל השריטות בסכסוך הזה.


   רכלו על הדיון של ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר בפייסבוק