"החבר של קלואי קרדשיאן בגד בה שוב - איתי!"

בגידה מתועדת אחת יצרה דרמה. בגידה מתוקשרת שנייה הביאה לפרידה - ואיחוד מחדש. אבל מה יקרה אם יתגלה שטריסטן תומפסון, כוכב ה-NBA שהוא בן הזוג ואבי בתה של קלואי קרדשיאן, עשה זאת שוב לאחרונה? זה לפחות מה שמתארת אישה נוספת, בפירוט רב. וואלה! סלבס פלאשבק

27/04/2021
קלואי קרדשיאן עם טריסטן תומפסון (אינסטגרם)

שמישהו יגיד לקלואי קרדשיאן שפעם אחת מכעיסה, הפעם שנייה הופכת אותה לתמימה, אבל פעם שלישית שבה בן הזוג שלה בוגד בה? כבר תשאיר את כולם ללא מילים. אז זהו, שהאחות קרדשיאן מתמודדת בימים האחרונים עם טענות של אישה נוספת שמספרת איך בילתה לאחרונה לילה במיטה עם אבי בתה, הכדורסלן טריסטן תומפסון, בפירוט רב... כולל תיאור של איבר מינו של כוכב ה- NBA, רק כדי להוכיח את הדברים.

רכלו על קלואי קרדשיאן הנבגדת גם באינסטגרם

מה, זה באמת קרה שוב? קלואי קרדשיאן(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
בוגדני! טריסטן תומפסון עם בתו, טרו(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

קצת סדר: תומפסון בן ה-30, שמנהל עם קלואי (36) מערכת יחסים גם מול מצלמות הריאליטי-טראש המשפחתי כבר ארבע שנים, נתפס (לפחות) פעמיים כשהוא ממש לא נאמן לה. בפעם הראשונה, צילומים מרשיעים פורסמו ימים ספורים לפני לידת בתם המשותפת טרו תומפסון ב-2018. אחרי קאמבק, כשנה אחר כך התברר שהתמזמז עם אישה אחרת, רק שהפעם זה קרה עם חברתה הטובה של אחותה הקטנה, קיילי ג'נר, במה שהפך לשערורייה צהובה שנגמרה בפרידה.

רק שאז הגיעה שנת 2020, כולל מגיפת הקורונה עם הסגרים - מה שגרם לקלואי לקבל את האקס לביתה, לשחק איתו ב"משפחה" ובסופו של דבר גם לעשות אליו קאמבק רומנטי מול המצלמות, שייתכן שיגמר בקרוב בפרידה נוספת. ככה זה כשאישה בשם סידני טוענת בפודקאסט הוליוודי שקטעים ממנו פורסמו ברשת שלכאורה שכבה איתו בחודש ינואר האחרון, אז טען בפניה ש"הוא כבר לא במערכת יחסים" עם הקרדשיאן.

עוד בוואלה!

כוכבת קלטת הסקס או זו שניפחה שפתיים? הקרדשיאן הכי פרובוקטיבית במשפחה

לכתבה המלאה

הווידאו שבו האישה מתארת את איבר המין של טריסטן תומפסון ומה קרה בינם:

מתרגשים או שפחות? קלואי קרדשיאן עם טריסטן תומפסון(צילום: GettyImages)

"זה היה ז*ן שמציץ כזה מהעורלה, אבל בחיי שהיה טוב", ענתה למראיין ששאל אותה איך בילתה עם תומפסון, "לא ידעתי שהוא עדיין בקשר עם קלואי, הוא אמר לי שזה נגמר בינם. בילינו כמה פעמים יחד", סיפרה לכל מי שמוכן לשמוע, כשהיא מצחקקת באושר. אז היה או לא היה? כי הדוברים מטעם השניים סירבו להתייחס לדברים.


וואלה! סלבס לא בוגדת במוכר הפלאפל שלה רחמים, אלא אם ההוא מהדוכן ממול נותן לה אקסטרה-חמוצים.

עוד בוואלה!

נפלה ברשת: קלואי קרדשיאן מאורסת לאקס הבוגדני שלה?

לכתבה המלאה

בחייאת, טרסיטן בגד בקלואי קרדשיאן שוב?

ברור שכן, פעם שלישית גלידה
אין מצב, הבחורה משקרת
2630 משתתפים
משפחה שכזו. קרדשיאן-תומפסון והבת(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
יתמכו בה גם הפעם? האחיות קרדשיאן-ג'נר(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
צריכה לעשות חושבים. קלואי קרדשיאן(צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully