הסיבה לפרידה של קלואי קרדשיאן: טריסטן בגד עם החברה הטובה של קיילי ג'נר!

הריאליטי הזה כבר עולה על כל דמיון: מתברר שקלואי קרדשיאן הנבגדת זרקה את אבי בתה, הכדורסלן טריסטן תומפסון, אחרי שנתפס מתמזמז עם חברה שהיא כמו בת משפחה - ג'ורדן וודס שהיא הבסטי של אחותה קיילי ג'נר. וואלה! סלבס סקנדלוס

וואלה! סלבס
20/02/2019
קלואי קרדשיאן, טריסטן תומפסון. אינסטגרם, צילום מסך
הריאליטי עולה על כל דמיון. טריסטן, קלואי קרדשיאן, בתם טרו תומפסון וקיילי ג'נר(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

יש משפחות שבהן הדרמה לא נפסקת, כשאחות אחת רבה עם אח אחר שבכלל לא מדבר עם האמא של האחות, אבל במשפחת קרדשיאן? שמישהו יודיע ליהודית באומן שיש סיפור מסעיר אפילו יותר מזה של בן אל ואורטל: מתברר שהפרידה הטרייה של קלואי קרדשיאן מאבי בתה, הכדורסלן טריסטן תומפסון, לא קרתה בגלל עצם הבגידה שהיא מזעזעת שבעצמה, אלא בגלל שהמעשה הנבזי שלו קרה עם לא אחרת מאשר מקורבת למשפחה, מישהי שהייתה כמו אחות נוספת עבור הבנות, חברתה הטובה של קיילי ג'נר - ג'ורדן וודס. שוקינג, אבל באמת.

מעריצי משפחת הריאליטי-טראש לא ראו את זה קורה, במיוחד אם הם מכירים את מערכת היחסים בין ג'נר בת ה-21 לחברתה הטובה ביותר - שאפילו "התחתנה" איתה על המסך, כשהשתיים ביצעו טקס נאמנות זו לזה מול המצלמות במסגרת הריאליטי של קיילי.

הבוגד: טריסטן תומפסון עם קלואי קרדשיאן, כשעוד היו מאוהבים(צילום: וואלה! מזל טוב)
המאהבת: חברתה הטובה והמפורסמת של אחותה קיילי ג'נר, ג'ורדן וודס(צילום: GettyImages)

רכלו על הסקנדל של הקרדשיאנ'ז באינסטגרם

על פי דיווחים בהוליווד, טריסטן (27) פגש את ה-BFF של אחותה של אהובתו (בת ה-21) במסיבה פרטית בסוף השבוע האחרון, שם השניים לא התאפקו ונצפו מתמזמזים באופן שלא משתמע לשתי פנים. ברגע שקלואי (34) שמעה על כך, ממש רגע אחרי שחגגו יחד את יום האהבה, היא החליטה לחתוך את הקשר איתו באופן מיידי מבלי לאפשר לו להיות חלק מחייה יותר - במיוחד לאור המעשים הדומים שבהם נתפס עם נשים אחרות, ימים ספורים לפני לידת בתם המשותפת טרו תומפסון. את המידע, אם תהיתם, אישרה חברה של קלואי, מליקה האק, בתגובה לפוסט אינסטגרם. בוגדני!

רגע, זה לא הכל כיוון שקיילי סירבה להאמין שחברתה הקרובה ביותר תעשה דבר כזה לאחת מאחיותיה. עם זאת, על פי מקורבים לג'נר "אנשים שבילו במקום וראו את הכל הבהירו לה את המצב, כנראה שכל המידע חלחל ופשוט השאיר את קיילי בתחושה שנבגדה", סיפרו, "היא פשוט לא האמינה שהאדם הכי קרוב אליה בעולם יעשה את זה".

סקס, שקרים וקים

כל סיפורי הבגידות במשפחת קרדשיאן

לכתבה המלאה
התגובה של קריס ג'נר? כנראה כזאת!(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

אז מה יקרה עכשיו? קלואי, כך טוענים קרובים של הקרדשיאנ'ז, סיימה עם טירסטן סופית, אך תאפשר לו לבקר את התינוקת כיוון שהיא רוצה שהוא יהיה מעורב בגידולה. אבל קיילי, שלטענת המשפחה לא מופתעת מהבגידה כמו שהיא פגועה מכך שזה קרה עם חברתה הטובה, כנראה תנתק כל קשר עם הגברת הראשונה בחייה. הגיוני.


וואלה! סלבס בוגדת בגלידת תות-בננה מדי פעם עם גלידת פיסטוק.

כמה דרמה. האחיות קיילי ג'נר וקלואי קרדשיאן(צילום: אתר רשמי, אינסטגרם)
כדאי ששתחילי לחפש חברה טובה חדשה. ג'נר את וודס(צילום: GettyImages)
נגמרו החופשות המשותפות! קיילי ובתה סטורמי עם ג'ורדן(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
קלואי קרדשיאן(צילום: צילום מסך)
טיפוס בוגדני, כנראה. תומפסון(צילום: GettyImages)
לא מפסיק לבגוד. טריסטן וקלואי(צילום: אתר רשמי)
חברתה של אחותך יפה יותר ממך? קלואי קרדשיאן(צילום: ספלאש)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully