02/11/2020

נחשף: הנסיך וויליאם נדבק בקורונה ו"התקשה לנשום"

על פי הדיווחים באנגליה, יורש העצר הבריטי בן ה-38 נדבק בנגיף שמשגע את העולם, כבר בחודש אפריל האחרון - בתקופה שבה נודע כי אביו הנסיך צ'ארלס חלה בקורונה. למה לא שמענו על זה עד עכשיו? "הוא לא רצה להדאיג את הציבור". וואלה! סלבס כתר

רויטרס

זוכרים שכאשר נגיף הקורונה הופץ ברחבי העולם, כולם דיברו על כך שהוא לא מבדיל בין אדם לאדם, לא משנה עד כמה חשוב או מפורסם הוא? אז מתברר שגם לנסיכים אין חסינות מפניו, כיוון שככל הנראה גם הנסיך הבריטי וויליאם נדבק במחלה שמשגעת את הגלובוס - והחלים ממנה.

על פי הדיווחים בבריטניה, יורש העצר בן ה-38 נדבק בווירוס כבר בחודש אפריל, סביב התקופה שבה התגלה שאביו, הנסיך צ'ארלס וראש הממשלה האנגלי בוריס ג'ונסון חלו בו. עם זאת, העולם לא ידע על כך בזמנו כי וויליאם לא רק שהמשיך לעבוד ולשדר "עסקים כרגיל" מהבידוד שבו שהה, אלא שעל פי התקשורת ממש "לא רצה להדאיג את הציבור".

רכלו על הנסיך וויליאם באינסטגרם

"אין מה לדאוג". הנסיך וויליאם אחרי שהחלים מקורונה(צילום: GettyImages)
לפחות עכשיו הוא עם המסיכה. הנסיך והדוכסית שלו(צילום: GettyImages)

ווילי, כך על פי הדיווח של "הסאן", "ממש נפל בגלל המחלה" ואף התקשה לנשום בשלב מסוים, מה שגרם לצוות האישי שלו ולאנשי הרפואה שעובדים בארמון לפאניקה של ממש, במשך כמה ימים ארוכים באביב שעבר. ההלם היה גדול אפילו יותר כיוון שהנסיך מתפאר במצב בריאותי מצוין בשגרה, לכן החליט "להמשיך בכל מחויבויותיו כרגיל, באופן נחוש בהחלט", ממקום מושבו בנורפוק שבמזרח אנגליה.

עוד בוואלה!

הווידוי המביך של הנסיך וויליאם יגרום למלכה להשתגע

לכתבה המלאה

"היו המון דברן שקרו כך שחשוב לי להמשיך כרגיל ולא רציתי להלחיץ אף אחד באומה", סיפר אחר כך בפגישה שהתוכן שלה הגיע לתקשורת ודלפה, זאת ככל הנראה כדי להביע תמיכה בסגר המחודש בימים אלה בממלכה שאמור למנוע הדבקה נרחבת נוספת. עם זאת, מציינים באנגליה כי רעייתו של הנסיך מוויילס, קייט מידלטון, נבדקה באותה תקופה אף היא - ולא נמצאה חיובית לנגיף. פיו.


וואלה! סלבס מבקשת מכולם, נסיכים ומלכות שכמותכם, לשמור על עצמכם.

מה קייט מידלטון חשבה על זה? הנסיך עם רעייתו(צילום: GettyImages)
הולך בדרכו של אבא? הנסיך צ'ארלס(צילום: GettyImages)
בסדר, עכשיו. הנסיך וויליאם(צילום: ראובן קסטרו)
לא רצה להדאיג את הציבור. הנסיך וויליאם בישראל(צילום: ניב אהרונסון)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully