הווידוי המביך של הנסיך וויליאם יגרום למלכה להשתגע

מי שעתיד להיות המלך של בריטניה הגדולה, התראיין לתחנת רדיו אזורית ולא חשב פעמיים לפני שהתוודה כי נמאס לו מהעובדה שהוא צריך ללמד בעצמו את הנסיכים הקטנים וחשף עוד פרט שאולי עדיף שמלך לעתיד לא יחשוף. וואלה! סלבס אחד ועוד אחד

30/07/2020
אימג'בנק GettyImages

נראה שהנסיך וויליאם צריך ללמוד דבר או שניים מסבתא שלו, המלכה אליזבת' השנייה, בכל הנוגע לראיונות לתקשורת או לחילופין - לשתוק כמו דג כפי שעושה במשך שנים אביו, הנסיך צ'ארלס אחרת הוא בקלות יכול לגמור כמו אחיו הצעיר, הארי, ולמצוא את עצמו מוגלה מבריטניה. בכל זאת, יש דברים שלא אומרים בראיונות גם אם הם נשמעים לך ממש מקסימים וחמודים.

עוד בוואלה!

כל מה שאתם צריכים לדעת על כתיבת קורות חיים בשנת 2022

בשיתוף ManpowerGroup
הקורונה שיגעה אותו(צילום: רויטרס)

וויליאם, מי שעתיד ביום מן הימים לרשת את כס המלכות ולהפוך למלך בריטניה, התראיין לתחנת רדיו, כך שבין הנושאים שעלו נשאל הנסיך על ההתמודדות של המשפחה בתקופת הקורונה. הנסיך החמוד לא חשב פעמיים לפני שאמר "במהלך לימודי הבית למדתי כי הסבלנות שלי היא קצרה ממה שחשבתי, זו כנראה הייתה ההארה הגדולה שלי, זה ושאישתי הרבה יותר סבלנית ממני".

תודה לאל על קיייט(צילום: צילום מסך, אינסטגרם רשמי)

עד כאן המאזינים עוד יכלו להזדהות עם חוסר האונים של הנסיך החמוד אלא שאז הוא פשוט המשיך ללרלר ואמר "אני חייב להודות שאני קצת מובך מהידע שלי במתמטיקה, אני לא מסוגל לפתור תרגילים של כיתה ב'". עכשיו תגידו אתם, מי רוצה מלך שצריך להשתמש בבדידים בשביל לפתור תרגילים בחשבון?

ואלה! סלבס עד היום לא יודעת אם היא צריכה לגבות כפול כשחבר מביא חבר.

אולי כדאי שילמד אותם כדורעף חופים?(צילום: ניב אהרונסון)
  • הנסיך וויליאם

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully