פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   מדגם "האח הגדול": מי הזוכה שלכם בגמר עונת 2020? בחרו

   שבועות ארוכים של מגורים בבית המצולם ביותר בישראל, תוך כדי שהם נכנסים ללב (ולסלון) של הצופים - הביאו את דיירי "האח הגדול" לרגע השיא. שבוע לפני גמר עונת 2020 של הריאליטי, וואלה! סלבס רוצה שתשחשבו ותקבעו בפעם האחרונה מי ייצא אחרון מהבית. נא לבחור בהתאם

   מדגם "האח הגדול": מי הזוכה שלכם בגמר עונת 2020? בחרו
   רשת 13

   אומרים שהמציאות עולה על כל דמיון, בטח כשאתה משתתף בתכנית ריאליטי מאתגרת, אבל המקרה של עונת 2020 של "האח הגדול", שנמשכת כבר יותר מ-12 שבועות - מה שהתחולל מחוץ לבית והשפיע גם על מה שקורה בין קירות הבית המצולם ביותר במדינה, היה משוגע לא פחות.

   מה לא קרה במהלך העונה שהחלה ביום הראשון של השנה האזרחית: מאהבות נכזבות דרך טיזינג, שינה במיטה משותפת והדחות לא צפויות, משימות משונות, ח"כ בדימוס אורן חזן, בכי, צחוק, ריצות סביב החצר, גבר שנשים רבות עליו, דנה אינטרנשיונל, גניבת מתוקים וסיגריות, יום בחירות ועוד וירוס אחד בשם קורונה, שהכניס לתוך הבית קצת ממה שעובר על העולם כולו, למרות הניתוק. אבל זהו, בסוף השבוע הבא זה נגמר, כשהמנחים לירון ויצמן וגיא זוארץ יכריזו סוף כל סוף על המנצח בעונה הנוכחית. אז מי הוא יהיה?

   רכלו על משתתפי "האח הגדול" גם באינסטגרם

   האח הגדול (צילום מסך , רשת 13)
   הוא הזוכה שלכם? גדי ב"האח הגדול" 2020 (רשת)

   יכול להיות שמדובר בגדי הצעיר, יוסי המצחיק שלקח אותו כבן חסותו, אודליה הבשלנית או בכלל בירדן הדעתנית? יכול להיות שהזוכה יהיה דווקא אדם חובב היוקרה, אסיף שרק מחכה לצאת מהתחרות בחזרה לאקסית שלו, ליאור הצ'ארמר או תקוה בעלת האישיות החזקה - מי שעליה הימרתם כמנצחת כבר בשבוע הראשון של התחרות.

   סוף שבוע אחד בלבד בטרם תצפו בגמר העונה, שבה המעריצים והצופים יבחרו מי יכנס לרשימת המנצחים של "האח הגדול" - ומי יעלם לעולם שכולו כוכבי ריאליטי לשעבר כמו רוב משתתפי עונות העבר של התחרות בבית - וואלה! סלבס החליטה לערוך מדגם אחרון ולתת לכם להמר מחדש על זהות המנצח של עונת הריאליטי הנוכחית: אז הצביעו למי שלדעתכם ינצח ב"האח הגדול". בחרו בהתאם.