אופירה יודעת? הג'וב החדש של איל ברקוביץ' יכניס לו מאות אלפי שקלים

נדמה שבשנים האחרונות, ברקו עושה עם אופירה ה-כ-ל, בין אם לפטפט בתכנית הראיונות המשותפת או להפציע בהפסקת הפרסומות יחד. אבל מה תגידו על השותף החדש של ברקוביץ' בעבודה שתעשה אותו אמיד יותר? וואלה! סלבס קא-צ'ינג

וואלה! סלבס
23/12/2019
רגע, רגע, מצלמות, צוות הפקה ובלי אופירה? איל ברקוביץ' בקמפיין החדש(צילום: רונן טופלברג)

קודם כל תנשמו, אין מצב שאיל ברקוביץ', או כפי שאתם כנראה מכירים אותו - החצי הגברי בתכנית "אופירה וברקו" - יוותר על השותפות הקסומה שלו עם אופירה אסייג על המסך. ככה זה, יש שילובים שעובדים כמו מלח ופלפל, כמו השמן והרזה, כמו פרפר לאש וכאלה.

אבל מתברר שעבור הג'וב החדש שבו זכה, זה שעבורו ישלשל לכספת האישית שלו סכום מאוד, מאוד מכובד, כדורגלן העבר התייצב בכבודו ובעצמו. אה, אבל זה לא אומר שאין לו שותף אחר לפרויקט.

רכלו על הג'וב של איל ברקוביץ' באינסטגרם

טוב, נראה שהוא נהנה(צילום: רונן טופלברג)

מתברר שלאחרונה, הבחור הספורטיבי עם הפה הגדול נבחר להוביל את קמפיין מותג הרכב סובארו של סמלת לשנת 2020. לוואלה! סלבס נודע שהקמפיין ממש לא יהיה בהשתתפות חברתו הטובה והאישה שאיתו על המסך הקטן, אלא דווקא בשיתוף צמוד אחר: מומחה הרכב און יעקובוסון, שיחד איתו יחבר למכונת אמת "סוכני מכירות" של רכבים רק כדי לבדוק איתם שהם לא משקרים, לפחות בכל הנוגע לגלגלים על הכביש.

עוד בוואלה!

האבידה שכמעט עלתה לאיל ברקוביץ' אלפי שקלים

לכתבה המלאה

מלחיץ? אז זהו שלפחות מבחינתו של ברקוביץ' ממש, ממש לא, במיוחד לאור העובדה שעל הפרסומת החדשה, ישלשל כאמור לכיסו מאות, כן מאות (!) אלפי שקלים. משתלם בהחלט לדהור מול המצלמה.


וואלה! סלבס חולמת על בחור עם לימוזינה, אבל לא מצליחה למצוא גם ידיד עם עגלה וסוס.

איל ברקוביץ' בקמפיין סובארו. רונן טופלברג,
ברקו בתפקיד גלאי האמת(צילום: רונן טופלברג)
פוזת האדם החושב(צילום: רונן טופלברג)
המחאה שמנה? יס. איל ברקוביץ'(צילום: רונן טופלברג)
  • איל ברקוביץ'

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully