פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האבידה שכמעט עלתה לאיל ברקוביץ' אלפי שקלים

   צמד השדרנים - אופירה וברקו - הגיעו לשידור מיוחד בקניון רק בשביל לגלות שברקוביץ' איבד את המפתח לרכב היוקרה שלו, מה שעלול להיגמר בהוצאה של אלפי שקלים. אז איך הסתיימה הדרמה? וואלה! סלבס חוש חש הבלש

   איל ברקוביץ' (יח"צ , רונן פדידה)
   דרמה, דרמה, דרמה! איל ברקוביץ' (צילום: רונן פדידה)

   מכירים את זה שאתם חונים בקניון ואז, ברגע האמת, אתם שוכחים איפה בדיוק השארתם את הרכב ומתחילים להסתובב בין הקומות השונות, מנסים להפעיל את האזעקה ובסוף אפילו פונים לאבטחה שיעזרו לכם לאתר את המכונית האבודה? אז זהו, שלאיל ברקוביץ' קרה משהו קצת יותר מלחיץ, כי הוא אמנם זכר איפה הרכב, אבל הוא לא ממש זכר איפה הוא שם את המפתח שפותח את מכונית יוקרה.

   אופירה אסייג, איל ברקוביץ' (יח"צ , באדיבות ערן קליגר)
   משדרים מהשטח. אופירה, ברקו וריף

   ברקו שהגיע ביחד עם החצי השני שלו, אופירה אסייג, לשדר מתוך סניף של רשת "תמנון" בקניון עזריאלי, לצד הפרנזטורית ריף נאמן, סיימו את השידור בהצלחה רבה. אלא שאז החלה הדרמה האמיתית - השדרן עם הפה הגדול לא מצא את המפתח לרכב המזראטי שלו. אם אתם חייבים לדעת, מפתח חדש יעלה לכם רק 10,000 שקל!

   אופירה אסייג, איל ברקוביץ' (יח"צ , באדיבות ערן קליגר)
   צחוק צחוק, אבל איפה המפתח?

   לאחר חיפושים נרחבים בקניון ואחרי שהפכו לא מעט מדפי בגדים וכמעט צלצלו לחברה הרכב על מנת שיביאו לברקו מפתח חדש, נזכר השדרן שרגע לפני השידור הוא היה בפגישת עסקים במלון "קראון פלאזה" הצמוד - איל רץ מיד ללובי המלון, שם, כמה מפתיע, חיכה לו המפתח על הרצפה, ממש מתחת לספה עליה ישב.

   וואלה! סלבס איבדה פעם את המפתח לשירותים הכימיים שיש לה בבית. זה נגמר באסון.

   אופירה אסייג, איל ברקוביץ' (יח"צ , באדיבות ערן קליגר)
   לא נורא ברקו, נמצא את המפתח
   אופירה אסייג, איל ברקוביץ' (יח"צ , באדיבות ערן קליגר)
   סלפי!! אופירה וריף