פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   האקס של מיילי סיירוס גילה שהיא מתגרשת ממנו - באינסטגרם!

   מתברר שהיה עוד אדם אחד שהופתע כמו כל העולם מכך שכמה חודשים אחרי החתונה - מיילי סיירוס החליטה להתגרש מבעלה האוסטרלי החתיך: בן הזוג ליאם המסוורת', ששמע על החדשות ממש כמו כולכם, ברשתות החברתיות. וואלה! סלבס שוקינג

   מיילי סיירוס ליאם המסוורת' (GettyImages)
   מאמי, תייגתי אותך בפוסט. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (GettyImages)

   ברוב המקרים, פרידה רומנטית היא לא עניין קל לאף אחד מהצדדים, אבל כשמדובר בצמד אנשים מפורסמים שמכבסים את הכביסה המלוכלכת שלהם לעיניי העולם? הכל מורכב הרבה יותר. בטח כשמיליוני אנשים ברחבי העולם גילו שממש חודשים ספורים אחרי שאמרה "איי דו", מיילי סיירוס ובעלה האוסטרלי, השחקן ליאם המסוורת', החליטו לפרק את החבילה.

   נדהמתם, בכיתם, ביקשתם לקרוא כל מילה בקשר לפרידה? אז זהו, שמתברר שהיה גבר אחד שהופתע לפחות כמוכם לגלות על החדשות, בין אם באתרי הרכילות או ברשתות החברתיות השונות. למרבה הצער, מדובר בהמסוורת' עצמו, שעל פי הדיווחים החדשים, גילה על הגירושים ברשת!

   מיילי סיירוס (GettyImages)
   אקטיבית. מיילי (GettyImages)
   ליאם המסוורת (GettyImages , Theo Wargo)
   פאסיבי. המסוורת' (GettyImages)

   רכלו על הפרידה המלוכלכת באינסטגרם

   כחודש אחרי שנודע על הפרידה, הוליווד נסערת מפרטים חדשים על הגירושים שהופכים לסכסוך מתוקשר של ממש: היום (ב'), מתברר שהמסוורת' בן ה-29, ששהה במולדתו אוסטרליה כשהחדשות הגיעו לתקשורת, הבין שמיילי החליטה לזרוק אותו אחרי שראה פוסט באינסטגרם. "הוא מאוד הופתע לגלות על ההחלטה שלה מבלי שעדכנה אותו על כך אישית, אפילו נדהם ולא הבין", גילו מקורבים לשחקן, שבילו איתו בימים שאחרי.

   בהודעה רשמית שדובר של סיירוס פרסם מטעם בני הזוג לשעבר בחודש אוגוסט, נאמר ש"ההחלטה הייתה משותפת. השניים השתנו כבני זוג וכאנשים עצמאיים, כך שהחליטו שהפרידה היא מה שהכי טוב עבורם, בזמן שהם מתמקדים בעצמם ובקריירה". עם זאת, מצדו של הבעל הזנוח (שראה שעות אחר כך תמונות של מיילי בת ה-26 עם אהובתה החדשה, קייטלין קרטר), מגלים שהיה שבור וכל כך בהלם, עד שלא יכול היה לשחרר שום הצהרה מטעמו, למשך ימים שלמים אחרי שנודע על הפרידה.

   מיילי סיירוס, קייטלין קרטר (צילום מסך , אינסטגרם)
   אהבה חדשה? יש. מיילי והחברה החדשה שלה, קייטלין קרטר (אינסטגרם)

   בעוד שההחלטה שלה לשחרר הודעה דרמטית על גירושים אולי לא נעשתה בשיתוף פעולה עם מי שהיה אהובה במשך עשור, פחות או יותר, מקורבים לסיירוס מבהירים שמערכת היחסים בין השניים צלעה ודעכה בחודשים שלפני החלטתה לשים להכל סוף ברור. בהמשך, אם תהיתם, המסוורת' הוא זה שהגיש את הבקשה הרשמית שלו לגירושים.


   גם וואלה! סלבס תשחרר הצהרה דרמטית לגבי התכנון שלה לארוחת הערב הבאה באינסטגרם.

   מיילי סיירוס, ליאם המסוורת' (GettyImages)
   פעם, כשעוד חייכו יחד (GettyImages)
   מיילי סיירוס, ליאם המסוורת' (GettyImages)
   אז זהו, שלא. מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (GettyImages)