פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   כמה טוב היא עושה לו: סטטיק הציע לבת הזוג נישואים

   תנו קריאת "בום בום טקה בום בום" ללירז רוסו, שאתם מכירים בתור סטטיק - שהציע לבת הזוג שלו בשנה וחצי האחרונות, שרית פולק, להיות אשתו וזכה לתשובה חיובית. רגע, בן אל יהיה השושבין של המאורס הטרי? וואלה! סלבס יאסו

   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   תמיד כולם קראו לה הזהב של השכונה. סטטיק ושירת פולק (אינסטגרם)

   בסוף שנת 2017, לירז רוסו - או כפי שאתם מכירים אותו, סטטיק - עוד נחשב לרווק נחשק שמלהיב את הבנות והבנים, כחצי הצמד הסופר פופולרי סטטיק ובן אל. את שרית פולק, הכיר כבר כמה שנים, כידידה קרובה, אך מתברר שבאותה התקופה, השניים לקחו את ההיכרות צעד אחד קדימה והפכו אותה לסיפור אהבה.

   מתברר שהיום (ו'), פחות או יותר שנה וחצי אחרי שקראתם כאן שהשניים בקשר כזה או אחר במשך שנים ושאותה פולק "מוציאה לו את הכלבים לטיול", סטט-בוי הרגיש בשל מספיק לעשות את הצעד, לכרוע ברך ולהציע לה להיות אשתו לנצח נצחים. נו, ברור שבת הזוג אמרה לו "איי דו"!

   רכלו על האירוסים של סטטיק באינסטגרם

   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   "אף פעם לא ראיתי עוד חיוך כזה" (אינסטגרם)
   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   הלילה זה הוא והיא והחצוצרות. סטטיק וארוסתו (אינסטגרם)

   סטטיק בן ה-28, מנהל זוגיות מרגשת עם פולק כבר שנה וחצי, פחות או יותר, כאשר לפניכן, כאמור, הכירו כבר כמה שנים ארוכות - כיוון ששניהם במקור מצפון המדינה. הזמר, שהפך בשנים האחרונות לפופסטאר עסוק בארץ וגם מעבר לים, חגג עם אהובתו היום את יום הולדתה ה-28 (שכלל שלל פינוקים שתכנן לה, בלעדיו!), כשהשיא הגיע כשהציע לה להתחתן איתו במסיבה בנוכחותך משפחה וחברים, מה שהפך את השניים לזוג מאורס נוצץ במיוחד.

   מערכת היחסים של הזמיר ובת הזוג, לא מתוקשרת במיוחד. זה בסדר, ססטיק עסוק בהופעות, כך שאת הרגעים היחידים שבהם השניים נצפים יחד הם בתמונות אינסטגרם דביקות או תיעוד מרגש שלה מתלווה אליו לפגישות עסקיות או לסיבובי הופעות בחו"ל.

   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   היא יודעת "יחסינו לאן"! רוסו ופולק (אינסטגרם)

   לא ברור אם סטט-בוי ירצה לקבל עצות מחברו הטוב והחצי השני המוזיקלי שלו, בן אל תבורי, שאמנם מתפקד כאבא לתו פרינס, אבל ממש לא מנהל זוגיות עם אם בנו - שממנה נפרד בסוף השנה שעברה ברעש וצלצולים. ניחא, זה רק משאיר מקום לשמחות נוספות בחבורה!


   וואלה! סלבס מכריזה על אירוסיה למיקו מוכר הגלידה, לפחות עד הפרידה שתתרחש כשיפסיק לפנק אותה בכדור בטעם פיסטוק מתנה על כל קנייה.

   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   היא הכי יפה שהוא מכיר! (אינסטגרם)
   סטטיק, שרית פולק (צילום מסך , אינסטגרם)
   כמו הדבש היא מביאה מתוק (אינסטגרם)
   סטטיק (צילום מסך)
   מאוהבים בלי שכל וגם בלי דאגות (אינסטגרם)
   סטטיק ובן אל תבורי (צילום מסך , אינסטגרם)
   החצי השני-השני שלו. סטטיק עם בן אל תבורי (אינסטגרם)
   סטטיק (יח"צ , אביב אברג?ל)
   הוא מת-ח-תן! סטטיק (צילום: אביב אברג'ל)