פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   סטטיק נפל מהבמה והובהל לבית החולים

   החצי השני של בן אל תבורי כנראה התלהב מדי במהלך הופעה של הצמד, כך שבאמצע השיר - הוא נפל מהבמה. למרות הכל, השניים המשיכו להופיע ורק בסיום ההופעה הוא הגיע לבית החולים - שם בישרו לו כי הוא סובל כנראה משבר בצלעות. וואלה! סלבס גומיגם

   סטטיק נפל מהבמה והובהל לבית החולים

   זה קורה לטובים מכולם! ביונסה נתקעה על הבמה ונאלצה להשתמש בסולם בשביל לרדת, פינק ניסתה לרחף באוויר אך סיימה בהתרסקות על הבמה ואפילו המלכה האם, מדונה, התגלגלה מכל המדרגות בטקס הגראמי כשהגלימה שלה לא נפתחה, וכן, גם בארץ זה קורה - תשאלו את סטטיק שנפצע אתמול במהלך הופעה ושבר את הצלעות.

   בואו לאחל לסטטיק החלמה מהירה בפייסבוק

   סטטיק (ניר פקין)
   אאוץ!! סטטיק (צילום: ניר פקין)

   סטטיק ובן אל, שנתנו אתמול עוד הופעה מחשמלת אל מול קהל נלהב במיוחד באירוע פרטי בראשון לציון, החלו לקפץ על הבמה, אלא שאז, ברגע אחד של פזיזות - נפל לירון רוסו מהבמה הישר אל הרצפה וקיבל מכה חזקה בצלעות מרמקול שהיה בצד הבמה. למרות המכה הקשה שקיבל, סטטיק החליט להמשיך בהופעה ורק לאחר שסיים - המנהלים שלו פינו אותו לבית החולים, שם עבר מספר בדיקות וטיפול.

   סטטיק ובן אל תבורי (יח"צ , דנה למברגר)
   שוקובו? (צילום: דנה למברגר)

   בבית החולים, העלה סטטיק סרטון לעמוד האינסטגרם שלו וסיפר לעוקבים שלו מה קרה. אם אתם מתעניינים, נראה שמדובר בשבר בצלעות וכי ההופעה שאמורה להתקיים היום בעיר הנוער - כנראה לא תתקיים זאת למרות ההתעקשות של הזמר המוכשר לעלות ולהופיע. כעת נותר לראות מה יגידו הרופאים בבית החולים.

   וואלה! סלבס נפלה מהבמה לאחר שראתה בקהל ילד עם שוקובו. היא רק רצתה לק

   סטטיק ובן אל (יח"צ , משה נחמוביץ')
   בן אל טיפל בו? (צילום: משה נחמוביץ)
   סטטיק, בן אל תבורי, אורטל עמר (ניר פקין)
   החברה הביאה שוקולדים? (צילום: ניר פקין)
   סטטיק ובן אל תבורי בהיכל מנורה מבטחים (יח"צ , דנה למברגר)
   העיקר הבריאות (צילום: דנה למברגר)