פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   שימי תבורי פותח: "אביבה שקרנית, אף פעם לא דרשתי הפלה"

   הבן המזמר שלו עסוק בבעיות הזוגיות, האקסית המפורסמת נמצאת בראליטי - אבל שימי תבורי? הוא בכלל נהנה עם אשתו יהודית באירועים מתוקשרים ומספק פרשנות מהצד, כולל על מה שיש לקרוביו המפורסמים לומר. וואלה! סלבס משפחתולוגיה

   שימי תבורי פותח: "אביבה שקרנית, אף פעם לא דרשתי הפלה"
   שימי תבורי מתחרה במסלול "נינג'ה" בקניון (יח"צ)

   במשפחת תבורי, כמו במשפחת תבורי בשנים האחרונות - יום סקנדל, יום פסטיבל: ככה זה כשהאבא (שימי תבורי) נשוי בפעם החמישית, הבן (בן אל תבורי) הביא ילד אבל הזוגיות שלו במשבר והאמא של הילד (שאתם מכירים כאביבה תבורי) בכלל תקועה בבית המצולם ביותר במדינה. אבל המשקעים בין כולם? עדיין קיימים.

   בשעה שהשאר עסוקים בלא לדבר זה עם זו, הגיע תבורי האב, יחד עם אשתו יהודית באומן לאירוע השקה. חשבתם שזה לא יגמר בכמה הצהרות מרטיטות, מכיוונו של הזמר הוותיק? אז זהו, שלאדון שימי תמיד יש מה להוסיף על כל מה שקורה בחייהם של בני משפחתו, בהווה, בעבר ובעתיד. כי דם סמיך ממים.


   רכלו על מה שהיה לשימי לומר באינסטגרם

   שימי תבורי, יהודית באומן (רפי דלויה)
   נהנים ולא על המסך. שימי תבורי עם יהודית באומן

   רגע אחרי שסיים לטפס על מתקני ה"נינג'ה" של מתחם "AZRIELI EXTREME" בקניון עזריאלי רמלה - לצד טיטי איינאו, בל אגם ופליט "האח הגדול" הטרי, גילי מוסינזון - תבורי האב נשאל אם הוא בכלל צופה בריאליטי ה-VIP שבו גרושתו מככבת בימים אלה. לדבריו, הוא רואה את הגברת שלו מן העבר, "רק אם יהודית פותחת את הערוץ. זה לא מעניין אותי לראות שאביבה משתמשת בשם שלי כדי להתפרסם, מה לי ולה. היא מזמן כבר לא חלק מהמשפחה שלי". אאוץ'.

   אביבה תבורי (ניב אהרונסון)
   זוכרים איך אביבה תבורי פגשה את שימי ויהודית לראשונה? (צילום: ניב אהרונסון)
   בן אל תבורי עם אביבה תבורי בטיזר לקליפ "הכל לטובה" (צילום מסך , יוטיוב)
   לא אמינה? אביבה תבורי עם בן אל, כשהיה צעיר (צילום מסך)

   רגע, זה לא הכל, כיוון שבאותו האירוע מישהו הציק ובדק עם שימי, מה דעתו על כך שאביבה סיפרה בבית על כך שביקש ממנה לעבור הפלה, בזמן שהייתה בהריון עם מי שנולד והפך להיות בן אל תבוריניו.

   "שמעתי שביקשתי ממנה לעשות הפלה בהריון עם בן אל, אבל הכל שקרים, לא היה ולא נברא", הסביר שימי בכעס באופן נחרץ בהחלט, תוך כדי שהוא מבהיר שלדעתו בטח לא קל לבן שלו כעת, כאבא טרי לתו פרינס תבורי, במהלך המשבר שלו עם בת הזוג אורטל עמר. מילת חוכמה מאבא, תמיד נחמד.


   וואלה! סלבס לא מתערבת בסכסוכים משפחתיים, טודו בום מבחינתה.

   שימי תבורי (רפי דלויה)
   לא רואה ריאליטי. שימי תבורי באקסטרים
   שימי תבורי (רפי דלויה)
   נתלה על אילנות גבוהים?
   שימי תבורי (רפי דלויה)
   פאן לו. תבורי האב
   שימי תבורי (רפי דלויה)
   הוא הצליח!
   שימי תבורי (רפי דלויה)
   יאללה, סולחה. שימי תבורי