פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אביבה תבורי מנסה לעשות סולחה בין שימי לבן אל?

   בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו אביבה תבורי, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

   אביבה תבורי מנסה לעשות סולחה בין שימי לבן אל?

   שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם. אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת ליחשושים - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

   מה דעתכם על השמועה? רכלו לנו בפייסבוק

   לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

   אביבה תבורי (מערכת וואלה! NEWS , אלעד גוטמן)
   יאללה סולחה? אביבה תבורי (צילום: אלעד גוטמן)

   והפעם, במסגרת הסאגה הבלתי פוסקת של משפחת תבורי - הסכסוך בין שימי לבן אל - הגיעו לאוזניה של וואלה! סלבס אי אילו לחשושים כי מי שמנסה לעשות סולחה בין השניים היא דווקא האמא, אביבה תבורי, שעושה ככל שביכולתה על מנת להביא לשלום בית בין הגרוש שלה לבנה. "אני ניסיתי אבל אני כבר לא מתערבת יותר, הם ילדים גדולים שיעשו מה שהם רוצים אם זה יבוא זה יבוא, אתה יודע, אתה בא לברך - אתה יוצא מקלל".


   וואלה! סלבס באה לאכול - ויצאה רעבה.

   שימי תבורי, יהודית באומן (ניב אהרונסון)
   תהיה סולחה? בן אל ושימי
   אביבה תבורי (מערכת וואלה! NEWS , שלומי צ'יקונה)
   בעד שלום בית. אביבה (צילום: שלומי צ'יקונה)
   אביבה תבורי (יח"צ , רפי דלויה)
   הפסיקה לנסות. אביבה (צילום: אביב חופי)