פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   "קים קרדשיאן היא לא האמא הביולוגית של התינוקת!"

   מתברר שמעריצי משפחת הטראש, דעתנים מאוד כשזה נוגע לדור ההמשך של הריאליטי - למשל, בטוחים שהבייבי, שיקגו ווסט, היא כלל לא בתה הביולוגית של קים קרדשיאן. אז אחותה קלואי, החליטה להשתיק אותם ודי. וואלה! סלבס דם סמיך ממים

   "קים קרדשיאן היא לא האמא הביולוגית של התינוקת!"

   ירידה ברייטינג של תכנית הריאליטי היא משהו אחד, אבל מתברר שהעיסוק בחייהם של בני משפחת קרדשיאן, או המשפחה הראשונה של עולם הריאליטי-טראש האמריקאי, גבוה מתמיד. והפעם - יש מעריצים שבטוחים שהבייבי שיקגו ווסט, בתם השלישית של קים קרדשיאן וקניה ווסט, שהגיעה לעולם לפני כ-11 חודשים בתהליך פונדקאות - היא כלל לא בתה של קימי.

   מתברר שקים, בת ה-38, שהביאה בתחילת השנה את הפעוטה לעולם בהליך פונדקאות - כזה שכלל ביצית מופרית שלה עצמה ברחמה של הריונית שסייעה לה - הואשמה בכך שאין לה שום קשר ביולוגי לתינוקת, שהיא "שילוב של קניה והאמא הפונדקאית". הסיבה? אחותה הקטנה של קימי, קנדל ג'נר, התפעלה עד כמה שיקגו דומה לקים כשזו העלתה לתמונה שלה מהילדות.

   קים קרדשיאן עם ילדיה (צילום מסך , אינסטגרם)
   אמא ביולוגית לשלושה. קים קרדשיאן עם נורת', סיינט ושיקגו ווסט (אינסטגרם)

   רכלו על קרבות האינסטוש של הקרדשיאנז באינסטגרם

   אז התגובות לתגובה של קנדל לא איחרו לבוא: "התינוקת אמורה להראות יותר כמו קניה או הפונדקאית", כתבו מעריצים נבזיים לאור התגובה של קנדל, מה שעורר את זעמה של אחות אחרת במשפחה, קלואי קרדשיאן. בלאגן? זה בדיוק מה שקרה, כשקלואי ענתה למשמיצים ש"אם אתם לא מכירים את הסיפור במלואו, אולי כדאי שתפסיקו להגיב. קודם תלמדו את הנושא לפני שאתם מגיבים בכזאת טיפשות", והמשיכה ב"התגובה הפאסיבית-אגרסיבית שלך היא קטנונית ונובעת מחוסר ידע".

   קים קרדשיאן עם ילדיה (צילום מסך , אינסטגרם)
   שניים יצאו מרחמה, שלישית פחות. הקרדשיאן-ווסטים (אינסטגרם)
   קלואי קרדשיאן (ספלאש)
   באה לעזרת אחות. קלואי קרדשיאן (ספלאש)

   רגע, זה לא הכל, כי אחד המגיבים המשיך להתווכח עם קלואי וכתב לה בחזרה בהקנטה, ש"לא אמרתי שהתינוקת לא יפה... אמרתי שבגלל שהובאה לעולם בפונדקאות, היא נראית יותר כמו האמא הפונדקאית או קניה. זה הכל אהובה".

   חשבתם שהאחות המגוננת תשתוק, אז זהו, שגם היא המשיכה להגיב וכתבה "לא אמרתי שאמרת את זה אהוב. אמרתי שתלמד על משהו לפני שאתה מגיב על נושא, שברור שאין לך שום מושג עליו". אאוץ', אבל המשיכה להסביר כי "שיקגו נושאת את הדי.אן.איי של קימברלי. היא ובעלה עברו תהליך הפריית ביציות ובורכו בפונדקאית שנשאה את ההריון, מה שקימברלי לא יכלה לצערה. תודה לאל על הרפואה המודרנית", סיכמה, "הן מדהימות". מבינים למה לא להתעסק עם המשפחה הזאת?


   וואלה! סלבס לא מגיבה למגיבים שהגיבו לתגובה שלה עצמה בתגובה לאירועים. בזבוז זמן.

   קים קרדשיאן, קניה ווסט עם ילדיהם (צילום מסך , אינסטגרם)
   משפחה שכזאת. קים קוניה ווסט עם הילדים (אינסטגרם)
   קים קרדשיאן, קניה ווסט עם ילדיהם (צילום מסך , אינסטגרם)
   שיגעון של חמישה נפשות (אינסטגרם)
   קים קרדשיאן (מערכת וואלה! NEWS)
   אמא אוהבת. קים קרדשיאן עם הבת (אינסטגרם)
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   איזה מלאך היה סיינט ווסט כשרק נולד? (צילום מסך)
   נורת' ווסט, קים קרדשיאן (GettyImages)
   נורת' ווסט? קצת פחות שלווה. קים קרדשיאן עם בתה (GettyImages)