פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   צחי הלוי ולוסי אהריש מתכננים להביא ילדים? צפו

   שבועיים אחרי החתונה, התייצב הדוגמן והשחקן מול המצלמות ולא חסך את דעתו על כל פרשת החתונה והטוקבקיסטים הרעים וגם חשף מה דעתו על ילדים משותפים. וואלה! סלבס מקרבת לבבות

   צחי הלוי ולוסי אהריש מתכננים להביא ילדים? צפו

   כמעט שבועיים עברו מאז השחקן ההורס צחי הלוי ובת הזוג שלו בארבע השנים האחרונות, מגישת הטלוויזיה לוסי אהריש, יצאו מהארון וסיפרו לעם ישראל שהם מאוהבים ולא רק זה - באותו היום הם גם צעדו אל החופה ונשבעו אמונים אל מול חברים ובני משפחה בטקס אינטימי, והנה עכשיו, אחרי שאהריש כבר אמרה את דבריה, הגיע זמנו של הבעל האוהב לדבר אל המצלמות.

   בואו לרכל על הזוג ההורס באינסטגרם

   לוסי אהריש, צחי הלוי (מערכת וואלה! NEWS , גולשים)
   מאוהבים! לוסי וצחי (צילום גולשים)

   הלוי, אחד שלא נוהג להתראיין הרבה, התייצב היום מול המצלמה של וואלה! סלבס ולא התבייש להסתיר את ההתרגשות שלו כשנשאל איך זה להיות נשוי ללוסי, "מדהים", אמר הלוי, "אישה מדהימה מלא אהבה". גם התגובות הרעות ברחוב לא ממש העיבו על השמחה והאהבה, "אנחנו מתעסקים בעיקר בחיבוק החם ובאהבה שלנו", אמר השחקן, "ובסופו של דבר זה משהו שהוא שלנו שם אנחנו נמצאים פחות מתעסקים במה שמסביב אבל מה שאנחנו חווינו מבחינת מהתגובות זה רק חיבוק והמון פרגון".

   צחי הלוי לגולף (יח"צ , דנה קופל)
   רק אהבה. צחי הלוי (צילום: דנה קופל)

   בהמשך הריאיון, שהתקיים במהלך צילומים של צחי לחברת האופנה "גולף", נשאל השחקן המסוקס מה לגבי ילדים -אז הסמיק מעט, חייך והצביע לשמיים תוך שהוא אומר "מה עם ילדים? נחכה ונראה". מה שבטוח שהם לא היחידים שמחכים לראות.

   וואלה! סלבס רוצה להביא ילדים אבל הבעל של אחותה החורגת לא ממש בעניין

   צחי הלוי לגולף (ניר פקין)
   אישה מדהימה
   צחי הלוי לגולף (יח"צ , דנה קופל)
   מה עם ילדים? צחי הלוי על הסט (צילום: דנה קופל)
   צחי הלוי לגולף (ניר פקין)
   לכל אחד יש דעה משלו
   צחי הלוי לגולף (יח"צ , דנה קופל)
   גם שחקן, גם דוגמן. צחי הלוי (צילום: דנה קופל)