פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לוסי אהריש מגיבה על פרשת אורן חזן

   כמעט שבוע לאחר שנשבעה אמונים לבעלה הטרי, השחקן צחי הלוי - המגישה, לוסי אהריש, מגיבה לפרשת אורן חזן באופן שהכי מתאים לה. אז מה היה לכלה הטרייה להגיד? והאם הם מתכננים להביא ילדים בקרוב? וואלה! סלבס מג'נונה

   לוסי אהריש מגיבה על פרשת אורן חזן

   רק בשבוע שעבר סערה מדינה שלמה לאחר שגילתה את הסוד הכמוס - המגישה לוסי אהריש והשחקן צחי הלוי מנהלים זוגיות כבר למעלה מארבע שנים ואם לא די בכך, הרי שהזוגיות נחשפה ממש באותו היום בו השניים צעדו אל עבר החופה ונתנו לצופית גרנט לחתן אותם. הכותרות חגגו, הטוקבקיסטים לא איחרו להביע את דעתם, וחבר כנסת חשוך במיוחד החליט לפתוח את פיו שלא ממש הפיק מרגליות.

   מה דעתכם על התגובה של לוסי? רכלו לנו באינסטגרם

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   אל תתעסק עם האהריש!

   "לא מאשים את לוסי אהריש שפיתתה נפש יהודי במטרה לפגוע במדינתנו ולמנוע מעוד צאצאים יהודים להמשיך את השושלת היהודית, להפך היא מוזמנת להתגייר", כתב חזן בפייסבוק שלו, "כן מאשים את צחי המתאסלמלוי שלקח את פאודה צעד אחד רחוק מדי - אחי צא מהסרט. ‏לוסי זה לא אישי, אבל דעי, צחי אחי ועם ישראל עמי, די להתבוללות".
   כעת, כמעט שבוע לאחר שהסערה כבר נרגעה, וואלה! סלבס תפסה את לוסי רגע לפני שחזרה להנחות את התכנית שלה ובדקה איתה איך זה להיות אישה נשואה? "הכל רגיל הכל בסדר" ענתה המגישה ההורסת במבוכה. גם שנשאלה מה יש לה להגיד על כל הבלגן של אורן חזן, הלכה לוסי על הגישה הממלכתית והשיבה, "תודה, תודה, תודה, תודה, תודה לכל מי שאוהב ותומך ומחבק, תודה רבה רבה רבה".

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   אורן חזן, תיזהר!

   אבל אם יש שאלה שכן הצליחה להוציא את אשתו של צחי הלוי מעט מהכלים, הייתה כשצלם הפפראצי שאל אותה מה עם ילדים? אז, התחממה מעט האהריש והשיבה בספק צעקה ספק צחוק, "תגיד לי אתה נורמלי?". העיקר שכולנו חולים עליה.

   וואלה! סלבס הייתה רוצה להגיד כמה דברים לאורן חזן אבל זה ממש נמוך, אפילו לרמה שלה.

   לוסי אהריש (ניר פקין)
   מושלמת
   לוסי אהריש, צחי הלוי (מערכת וואלה! NEWS , גולשים)
   שיהיה במזל
   לוסי אהריש (מערכת וואלה! NEWS , צלמים מורשים)
   זוג הורס
   לוסי אהריש, צחי הלוי (מערכת וואלה! NEWS)
   רק אהבה תנצח