השאלה שהלחיצה את רוסלנה רודינה באירוע של אלין גולן. צפו

  יותר משנה אחרי שאייל גולן ורוסלנה רודינה החליטו לסיים את הקשר הזוגי, הדוגמנית הגיעה לחגיגת בת המצווה של אחותו למחצה של בנה, יאן גולן. מה היה לה לומר מול המצלמה? וואלה! סלבס אקס פקטור

  אמנון גולדמן
  רוסלנה רודינה באירוע בת המצווה של אלין גולן (צילום: ערן גילווארג)

  עד כמה מביך לפגוש את האקס באירועים משפחתיים? אז זהו, שבמקרה של רוסלנה רודינה - האקסית של אייל גולן ואם בנו הקטן, יאן - נדמה שלא נורא בכלל. תראו, רודינה לא רק הגיעה לחגיגת בת המצווה של בתו של גולן מאילנית לוי, אלין גולן, אלא אפילו עצרה לברך ולחייך מול המצלמה של וואלה! סלבס. כלומר, עד הרגע שבו הבינה לא נכון שאלה וקצת נלחצה והתבלבלה.


  רכלו על רוסלנה באירוע של אלין גולן גם בפייסבוק

  זה התחיל בחיוך. רוסלנה רודינה (צילום: ערן גילווארג)

  זה קרה ביום חמישי האחרון, עת אלפי מוזמנים, חברים ובני משפחה של אייל ואילנית הגיעו להרים לאלין שהגיעה למצוות. רודינה, שנפרדה מהזמר (ואבי כלת השמחה) לפני שנה וחצי, פחות או יותר, לא מנעה מעצמה לבוא להרים בחגיגה של אחותו הגדולה של בנה. "אני שרופה על אלין, אז אני יודעת כמה האירוע הזה חשוב לה. בגלל זה אני כאן", אמרה בחיוך.

  בעוד שהתחמקה מהשאלה האם תוזמן לחתונה של המאורסים לוי את אלירז שדה ולא ידעה לענות אם אייל ישיר באירוע של אילנית, השאלה שהגיעה אחר כך תפסה אותה לא מוכנה. בעוד שנשאלה "את פה עם יאן?", רודינה כנראה שמעה את השם "אייל", אחרת אי אפשר להסביר אחרת את המבט הספק מופתע, ספק לחוץ של על פניה. הכל בסדר, הבנו שהגעת לאירוע עם החבר מימי "הישרדות", טילטיל.


  וואלה! סלבס נלחצת רק כשאומרים לה שמסעדת "אכול כפי יכולתך" נסגרת בעוד חצי שעה. לאאאא.

  החיים אחרי גולן:

  איפה רוסלנה רודינה היום?

  לכתבה המלאה
  המשיך בתדהמה. רודינה
  רגע, מה? רוסלנה
  בימים ההם. רוסלנה רודינה עם גולן (צילום: אביב חופי)
  אייל גולן עם שלושת ילדיו באירוע בת המצווה (קמילה אומנות הצילום, יח"צ)

  טרם התפרסמו תגובות

  הוסף תגובה חדשה

  בשליחת תגובה אני מסכים/ה
   לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

   התרעות פיקוד העורף

    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully