פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אח של לוסי דובינצ'יק: "עוברים עלינו ימים קשים"

   אחרי שמדינה שלמה הזדעזעה מהנפילה של השחקנית, לוסי דובינצ'יק, אחיה של השחקנית סיפר לוואלה! סלבס על מצבה, "עוברים עלינו ימים קשים". וואלה! סלבס מתפללת

   אח של לוסי דובינצ'יק: "עוברים עלינו ימים קשים"

   לא מעט דובר בימים האחרונים על מצבה של השחקנית המפורסמת, לוסי דובינצ'יק, שנפלה מדירה בקומה רביעית ביפו. דובינצ'יק, שהובהלה לבית החולים עם שברים ברגליים, עברה ניתוח והייתה מונשמת ומורדמת מספר ימים. ביום שישי האחרון, יצאה הודעה כי חל שיפור במצבה של דובינצ'יק וכי היא שבה להכרה.

   רוצים עוד רכילות?
   השמועה אומרת ש: נועה תשבי קונטרול פריק?
   חובה לצפות! דוגמנית העל שהתגלגלה מכל המדרגות

   רוצים לאחל ללוסי החלמה מהירה? כנסו לפייסבוק

   נועם דובינצ'יק (ניר פקין)
   מתפללים לשלומה. נועם

   ביום חמישי, הגיע נועם דובינצ'יק, אחיה של השחקנית, לאירוע השקת פרויקט "T-ART", של חברת קסטרו עבורה הוא מדגמן, וסיפר לוואלה! סלבס על מצב המשפחה בימים האחרונים, "עברנו כמה ימים קשים, לא ישנים הרבה בלילה בכלל. היינו איתה כמה שאנחנו יכולים, כמובן שאסור להכניס לשם אך אחד חוץ מהמשפחה כדי שהיא תבריא יותר מהר. כרגע היא בתהליך השיקום. היום היא עברה ניתוח קשה, הרופאים אומרים שמצבה מאוד משתפר והיא עוברת אותו בצורה טובה"

   נועם דובינצ'יק (ניר פקין)
   החלמה מהירה!

   עוד הוסיף נועם כי לוסי בהכרה אך עדיין "מטושטשת כדי שלא תחווה כאבים. הייתי רוצה לבקש שפחות יטרידו אותה, שאף אחד לא יבוא לבית החולים, אין טעם זה רק יעזור לה להחלים יותר מהר ואנחנו מקווים שהיא תקום על הרגליים בקרוב".


   וואלה! סלבס מתפללת לשלומה של לוסי

   נועם דובינצ'יק (ניר פקין)
   יש שיפור במצבה