נועה תשבי היא קונטרול פריק?

בכל שבוע, וואלה! סלבס תעמת כוכב מקומי אחר עם שמועה לוהטת שעוסקת בו ותבקש לדעת - האם היא נכונה או לא. אז איך יגיבו המפורסמים, כמו נועה תשבי, לדיבור עליהם? וואלה! סלבס רב סרן שמועתי

מאור בן הרוש
06/08/2017
רפי דלויה

שמועות הן לא דבר קל. מדי יום מגיעות לאוזניכם שמועות רבות, בין אם זה על השכן שלכם, החברה הכי טובה או סתם על הבוס שלכם, אך נראה שמי שלרוב סובלים ממתקפת שמועות - הם המפורסמים שלכם, שכבר שמעו על עצמם הכל. מנטייתם המינית, דרך בני הזוג החדשים שמצמידים להם וכן, עד לעובדה שהם הלכו לעולמם - בעולם הזוהר הכל תקף.

מה דעתכם על השמועה - נכונה או לא? רכלו לנו בפייסבוק

גורג'ס. נועה תשבי(צילום: ניר פקין)

לדסק החדשות של וואלה! סלבס מגיעות לא מעט שמועות שונות ומשונות שגורמות גם לשיער של הגברת הראשונה של עולם הרכילות לסמור. אי לכך, החליטה וואלה! סלבס לפצוח בפינה חדשה, במסגרתה, מדי שבוע היא תפנה למפורסם מהביצה המקומית ותוכיח אותו עם שמועה שנפוצה עליו. אז מה האמת ומה השקר? תלוי את מי שואלים.

טוב לדעת (מקודם)

מהפכה בעולם טיפולי הפנים: AI וגלי רדיו במכשיר ביתי במחיר מבצע

מוגש מטעם בי קיור לייזר
נועה תשבי. רפי דלויה
קונטרול פריק? אני? תשבי(צילום: רפי דלויה)

הפעם, הגיעה לאוזניה של וואלה! סלבס השמועה כי השגרירה הכי חשובה שלנו מעבר לים, נועה תשבי היא קונטרול פריק רצינית, ובכל הפקה אליה היא מגיעה תמיד נותנת את האינפוט האישי שלה. "אני מייעצת ומי שלוקח את עצתי אני שמחה, ומי שלא, זה גם בסדר". "אז את לא כזאת פריק קונטרול?" השיב הכתב, "לא" אמרה תשבי. אוקיי. סגרנו את הפינה.וואלה! סלבס היא האמא של הקונטרול פריק, זה פשוט כי היא הכי טובה במה שהיא עושה.

מחליטה על העניינים. תשבי(צילום: מגד גוזני)
פשוט יודעת מה היא רוצה. תשבי(צילום: ניב אהרונסון)
  • נועה תשבי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully