פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   אימרי זיו מגלה: מה הדבר הראשון שיעשה אחרי האירוויזיון?

   בתום שבוע אינטנסיבי של הופעות, שהגיע לשיא בגמר תחרות האירוויזיון 2017 באוקראינה - הנציג הישראלי בתחרות נחת במולדת ושמח שהצליח "להביא הרבה כבוד". אז איך אימרי זיו יבלה את הימים הקרובים? וואלה! סלבס מצעים

   אימרי זיו מגלה: מה הדבר הראשון שיעשה אחרי האירוויזיון?
   (צילום: ניר פקין)

   אם זה לא כבוד גדול מספיק לייצג את מדינת ישראל בתחרות האירוויזיון, מופע שנצפה מדי שנה על ידי מיליוני בני אדם ברחבי העולם - תארו לכם עד כמה התרגש אימרי זיו, הנציג שלכם לתחרות שנערכה בשבוע שעבר באוקראינה, כשהשיר שלנו היה זה שפתח את השואו הגלובלי. וואו!

   נכון, הזמר אמנם לא סיים במקום הראשון בקייב, אבל כן צלח את המוקדמות לטובת הגמר שנערך במוצ"ש, כאשר ביום שאחריו (א') כבר עלה על המטוס יחד עם המשלחת הישראלית בחזרה לארץ הקודש. איך היתה הנחיתה של זיו המסוקס? עם חיוך גדול.

   עוד רכילות מוזיקלית:
   אימרי יודע שהמעריצה הכי גדולה שלו היא אחת הדוגמניות המפורסמות בעולם?
   נחשו מי הבחור שיצטלם עם נועה קירל לתכנית חדשה

   רכלו על התכנונים של אימרי זיו בפייסבוק

   אימרי זיו (ניר פקין)
   נחיתה רכה. אימרי זיו

   רגע אחרי שעבר את ביקורת הגבולות, זיו פגש את צלם הפפראצי של וואלה! סלבס שהספיק לתעד אותו מחייך, פוגש את ההורים (כולל חיבוק חם) ושולח אהבה לכל אלה שתמכו בו. "הכל בסדר, היתה לנו חוויה מדהימה. עלינו לגמר בפעם השלישית ברציפות זה לא מובן מאליו", סיפר ברוגע ושלווה. חמוד.

   אימרי זיו (ניר פקין)
   חיוכים בנתב"ג, באדיבות הזמיר הצעיר

   לדבריו של מיסטר זיו, הוא הרגיש שהצליח להביא הרבה כבוד למדינה, "שזה מה שחשוב ולקבל המון תגובות שזה בסדר והכל מדהים ושהיתה הופעה הכי מדהימה שיש - ועם זה נמשיך הלאה". אז רגע, מה בעצם התכניות של הפופסטאר הישראלי הצעיר כעת? "בוא נחזור לישון קצת, כי לא ישנתי שבוע וזהו, נמשיך לעבוד". בסדר, ליל מנוחה, אימרי.


   שינה זה לחלשים, וואלה! סלבס לא נחה מאז 2003.

   אימרי זיו (ניר פקין)
   מרגיש חי?
   אימרי זיו (ניר פקין)
   כנראה, אבל עייף מאוד
   אימרי זיו (ניר פקין)
   פרצוף רציני לרגע
   אימרי זיו (ניר פקין)
   וגם צילום עם מעריץ למזכרת!
   אימרי זיו (ניר פקין)
   ביוש. אימרי זיו