נושאים חמים

לכבוד החג? הגבות של קים קרדשיאן יוצאות משליטה

לא ברור אם מלכת הריאליטי-טראש שמעה על חג התחפושות היהודי, אבל בתזמון מושלם עם פורים - קים קרדשיאן פרגנה למעריצים בסלפי שבו הפרצוף המפורסם שלה נראה... שונה. וואלה! סלבס מורטת

בעוד שאתם קונים אביזרים, מודדי תחפושות, מתאפרים, מנסים, לובשים ופושטים, מורטים ומתגנדרים, רק כדי להרשים את כולם בחג פורים הקרוב, יש כוכבת על אחת שלא צריכה הרבה כדי להרשים את העולם במראה "שונה". כלומר, הרי לכם תמונות של קים קרדשיאן שבהן היא כלל לא נראית כמו עצמה - וזה ממש לא תוצאה של עבודת איפור במשך שעות, הדבקות, בילוי אצל מנתח פלסטי או כל תכסיס שכזה. כולה גבות עבות מהרגיל, ליפסטיק אדום אש ופרחים בשערה, שאתם יכולים לעשות בעצמכם.


עוד רכילות שמחה ומבדחת:
קים קרדשיאן ננטשה על ידי החבר הכי טוב שלה?
קלואי VS קורטני: קרב הישבנים של משפחת קרדשיאן

רכלו על המראה של קים קרדשיאן בפייסבוק

קים קרדשיאן (צילום מסך , סנאפצ'אט)
היי, פרידה קאלו. קים קרדשיאן (צילום מסך)

אז זהו, שהגבות של מלכת הריאליטי-טראש לא יצאו משליטה וזה ממש לא מראה ניסיוני חדש של קים, שכנראה לא שמעה מימיה על חג אזני ההמון של אלה שקוראים את מגילת אסתר. מדובר בפילטר חדש של אפליקציית סנאפצ'ט, בדמותה של לא אחרת מהציירת האגדית פרידה קאלו, שכנראה הלהיב מלכת הריאליטי במהלך יום האישה הבינלאומי.

קים קרדשיאן (צילום מסך , סנאפצ'אט)
תחפושת מאץ'? קימי

אז איך נראית מיס קרדשיאן כשהיא עבת גבה כמו האייקון ממקסיקו? נאה מאוד, תודה, כולל הפרחים בשערה ממש כמו האמנית המוכשרת המנוחה. אבל זה כלום לעומת איך שנראתה דרים רנה קרדשיאן, אחייניתה של קימי (בתם של רוב ובלאק צ'יינה) כשאמה עשתה שימוש באותו פילטר ממש על הבייבי בת הארבעה החודשים. נהדרות.


למען הסדר הטוב, וואלה! סלבס מתחפשת בחג הקרוב למלאך. ההיפך הגמור ממנה.

דרים קרדשיאן (צילום מסך , סנאפצ'אט)
היוש, דרים רנה קרדשיאן גם היא פרידה