נושאים חמים

למה אילנית לוי לא רוצה להתארס בברלין?

הזוג הכי מאוהב בביצה ארז מזוודות, שם את הילדים אצל הסבתא והתעופף לסוף - שבוע רומנטי במיוחד בבירה אירופאית לכבוד יום ההולדת של אלירז. אז מה חושבת אילנית על הצעה בברלין? וואלה! סלבס איי דו

תמיד כיף לראות את הזוג הפוטוגני, אילנית לוי ואלירז שדה, וכשהם עוטים על עצמם חיוך של לפני חופשת יום הולדת רומנטית ונטולת ילדים, המפגש הופך להיות משמח במיוחד. אז מה יש לאילנית נגד הצעת נישואים בברלין? תראו.

לעוד סיפורי סלבס:
אסתי גינזבורג תבלה את ערב הסילבסטר עם ויקטוריה ודיוויד בקהאם
האם קיילי ג'נר וטייגה נפרדו?

אילנית לוי +אלירז שדה (ניר פקין)
איזה כיף! סופ"ש נטול ילדים!

הזוג הכי דביק בביצה שם את שני ילדיה של לוי ליאם (12), ואלין (9) אצל הסבתא המסורה, ארז את הפקלאות ועלה על טיסה בסוף השבוע האחרון (ה') ליעד רומנטי במיוחד - העיר ברלין.
הוויקנד הרומנטי הוא חלק מחגיגות יום ההולדת ה- 33 של אלירז, אבל האם ינצל הטאלנט את ההזדמנות ויכרע ברך ברחובות העיר הגרמנית? לפי לוי, לא בטוח בכלל: "לא בברלין. זה לא המקום", אמרה אילנית לצלם הפפראצי של וואלה! סלבס וביאסה, אז אולי תגידי איפה כן והכי חשוב - מתי?

אילנית לוי +אלירז שדה (ניר פקין)
סוף סוף יש לי סיבה להוציא את בגדי החורף מהארון!

אם תשאלו את אילנית, ברלין היא לא היעד המועדף עליה להצעה - ככל הנראה בגלל הקונוטציה הלא חיובית לעם היהודי. אך לא נראה שההיסטוריה של העיר הפריעה לשניים - שבילו סוף שבוע רומנטי במיוחד בעיר, כפי שוואלה! סלבס דיווחה לכם כאן לראשונה, וצפויים לשוב ארצה כבר מחר (ב').

אם אתם חוששים לגורלם של הכוכבים האהובים בגלל גל הטרור שתוקף את אירופה - אל תשכחו שלשדה יש עבר קרבי במיוחד כלוחם בחטיבת הצנחנים - אז שלא יתעסקו איתם, הא?

החופשות של וואלה! סלבס כוללות בעיקר אכילה מול מרתונים של 'סברי מרנן'.

מה אתם חושבים? אלירז הולך לשלוף טבעת? רכלו בפייסבוק

אילנית לוי +אלירז שדה (ניר פקין)
איפה החבאת את הטבעת?
אילנית לוי +אלירז שדה (ניר פקין)
לקחת הכל?
אילנית לוי +אלירז שדה (ניר פקין)
ביוש!