נושאים חמים

איך אילנית לוי ואלירז שדה יחגגו יום הולדת?

אוטוטו אלירז שדה יחגוג 33 שנות קיום, אז לרגל המאורע המשמח - הוא ובת הזוג, אילנית לוי, תכננו לעצמם טיול קצרצר ביעד נחשק במיוחד באירופה. רוצים לדעת לאן? וואלה! סלבס מחתימה פספורט

* בווידאו אילנית ואלירז טסים לברלין בתחילת השנה.

אין אין אין חגיגה, בלי בלי בלי בלי טיסה - ככה לפחות חושבים אלירז שדה ואילנית לוי, שהבינו שאי אפשר להעביר אירוע כל כך מיוחד וחגיגי בלי איזו חופשה מפנקת במיוחד. רוצים לדעת איפה? תמשיכו לקרוא.

רוצים עוד רכילות?
עם סגולה: האם בר רפאלי סיבכה את ציון ברוך?
חיה בסרט: מי הדוגמנית שברחה באמוק מצלם הפפראצי?

אילנית לוי אלירז שדה (ניר פקין)
לאן טסים?

אז עם כל הכבוד לחופשה כחול- לבן, הזוג המלכותי די מאס בסיורים בנחל הבניאס או בקפיצה מהגשר של אילת, והחליטו להרחיק הפעם אל מעבר לגבולות ארץ הקודש. בכל זאת, לא כל יום חוגגים 33 שנות קיום.


בקרוב מאוד, יארזו שדה את לוי את המזוודות שלהם, יפרדו לשלום מהילדים של אילנית, ויעשו צ'ק אין בדלפק התעופה בנתב"ג - שם יעלו על מטוס הישר לברלין. כן, בדיוק איפה שמוכרים מילקי הרבה יותר בזול מישראל.

אלירז שדה אילנית לוי (יח"צ , ראובן שניידר)
אל תשכחו טובלרון

אל תדאגו, אתם לא תספיקו להתגעגע לצמד חמד, מאחר והשניים יבלו שם רק שלושה ימים ומיד לאחר מכן ישובו לארץ. למה? כי גם אלירז וגם אילנית עסוקים בימים אלו בפרויקטים גדולים שדי ממלאים להם את לוח הזמנים.

זו לא הפעם הראשונה של השניים בבירת גרמניה. כזכור, בתחילת השנה, טסו לוי ושדה לברלין על מנת להשתתף בפסטיבל הסרטים שהתקיים בעיר, מאחר וסרטו של אלירז היה מועמד שם לפרס.

וואלה! סלבס טסה לברלין, קנתה 3,333 גביעי מילקי וחזרה בידיים ריקות. היא אכלה הכל בטיסה.

מה דעתכם על חגיגות יום ההולדת? רכלו לנו בפייסבוק