פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   לתפארת מדינת ישראל: כוכב "מאסטר שף" עשה עלייה

   המתמודד שביקש לפרוש כבר בשלב מחנה האימונים, התאהב בבחורה ישראלית והציע לה נישואים. כעת, ג'וש סטיל החליט לעשות עלייה לארץ הקודש. שיהיה בהצלחה. וואלה! סלבס פלאפל

   ג'וש סטיל (באדיבות המצולמים , ג'רד ברנשטיין באדיבות נפש בנפש)
   הדגל שלי הוא כחול ולבן ואדום. אופסי. ג'וש סטיל (צילום: ג'רד ברנשטיין)

   ג'וש סטיל, המוכר לכם יותר כמתמודד עם המבטא הבריטי מ"מאסטר שף", אמנם לא עמד בלחצים של התכנית וביקש לפרוש כבר בשלב מחנה האימונים (ואז גם חזר בו), אבל בלחצים הכרוכים בעלייה לארץ הקודש הוא דווקא כן עמד.

   אתמול (ג') השלים הבשלן החמוד את תהליך העלייה לישראל ומעכשיו הוא אוחז ממש כמו כולם בתעודת זהות כחולה - המעידה על היותו אזרח מן השורה בארץ המובטחת.


   עוד סלבס? הנה:
   לא תאמינו לאן עברה אביבית בר זוהר
   דור דמרי נפרד מאור דניאל? "הכל בסדר"
   תביעה: "כוכבת 'מאסטר שף' הרסה לי את הדירה"

   ג'וש סטיל (באדיבות המצולמים , ג'רד ברנשטיין באדיבות נפש בנפש)
   גם לי יש תעודה! סטיל ציוני

   סטיל, שהגיע לביקור ארוך בישראל, התאהב באילנה שהפכה במהרה לחברתו. לא עבר זמן רב, עד שג'וש כרע ברך והציע לה נישואים. לצערו, ארוסתו לא הסכימה לעזוב את הארץ - ולכן החליט הגבר הרומנטי לעשות עליה.

   מי שעזר לו בתהליך המלחיץ/ מבלבל/ מתיש משהו, הם אנשי ארגון 'נפש בנפש',שמסייעים ליהודים לעלות לארץ הקודש. אנשי הארגון אף סידרו לו עבודה כשף במסעדה בירושלים.

   סגן יושב ראש האגודה מסר: "הגשמת החלום הציוני של 194 עולים וביניהם ג'וש, כשהמדינה כולה מתכוננת ליום העצמאות ה-66, מדגישה את התפקיד האינטגראלי של העלייה בחיזוק מדינת ישראל". אחלה

   וואלה! סלבס רצתה לעשות עליה לארץ, אבל היא היתה כבדה מדי.

   רכלו על העלייה של מתודד "מאסטר שף" בפייסבוק