נושאים חמים

אופס! דודו אהרון מבריז למתמודדת "הרווק"

לפיד סידלר, זו שכמעט הגיעה לגמר בתחרות על לבו של דודו אהרון - השיקה את חנות הבגדים שלה בתל אביב. הבנות מהתכנית הגיעו לפרגן, הזמיר לא ממש. וואלה! סלבס שפנפנה

לפיד סידלר כמעט הגיעה לגמר "הרווק", אבל רגע לפני הודחה על ידי דודו אהרון הנחשק. אז מה עשתה במקום? אימצה לעצמה ארנב לבנבן, שעונה לשם "דודו ג'וניור" - ששימש כדייט שלה לאירוע השקת בוטיק הבגדים שהיא מעצבת באופן אישי, אתמול (א') בתל אביב. טוב, לפחות דודו אחד נכח באירוע, שמשך אליו את הפיינליסטיות בריאליטי השידוכים, אבל לא את הזמיר בעצמו, שבחר שלא להגיע.

לפיד סידלר "הרווק" (יח"צ , קובי ריכטר)
היוש. לפיד סידלר והארנב דודו ג'וניור

אהרון, שלא ממש שומר על קשר עם הבנות שנפנף במהלך הצילומים של הריאליטי (שיגיע לסיומו ביום חמישי הקרוב), הוזמן על ידי המעצבת המודחת לפתיחה - כדי לבלות זמן איכות עם האקסיות מהתכנית מול הצלמים. הוא מצדו, בחר שלא להגיע, אבל התקשר לסידלר במהלך האיוונט כדי לאחל לה בהצלחה עם שמלות הערב הנוצצות, בגדי הקז'ואל והארנב החדש בחייה. חמוד.

לפיד סידלר "הרווק" (יח"צ , קובי ריכטר)
יאללה, בלאגן! בנות "הרווק" משיקות

אז מי כן הגיע לבחון את ה-"LSD"? הבנות המודחות כרמית סיאני, אוריאן כהן והודיה ששון, אבל גם שלישיית הגמר - נטע דנינו, לירון גולן ונועה חיו. אה כן, היתה שם גם המתמודדת חן אוחנה, שלבשה שמלה אדומה קצרצרה (סוג של) פרי עיצובה של לפיד - לכן כנראה נתנה בסשן תיפוף על הדרבוקה, אחרי שהרימו כוסית של אלכוהול מבעבע. שיק, שיק, טראש-שיק.


תמיד אמרו לוואלה! סלבס שהיא בעלת חוש טעם אישי מפותח, כך שהיא לובשת רק פריטי איכות שהיא מוצאת בפחי הזבל.


צפו: מתמודדת ”הרווק” בריקוד לוהט עם עומר אדם

הבחורה החדשה של יניב מ”האח הגדול”

רכלו על בנות "הרווק" בפייסבוק

לפיד סידלר "הרווק" (יח"צ , קובי ריכטר)
"מי פה צריכה את דודו!". נשים חזקות
לפיד סידלר "הרווק" (יח"צ , קובי ריכטר)
אחרי הדרינק: חן אוחנה נותנת בדרבוקה
לפיד סידלר "הרווק" (יח"צ , קובי ריכטר)
וכעת בנות, לתמונה יצוגית יותר. מי חסר? דודו אהרון!