פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   OMG: ליהיא גרינר עברה תאונת דרכים

   מזל רע פקד את מיס טראש המקומית, שעברה תאונת דרכים שהשביתה את רכבה השכור. אז מה ליהיא עשתה? רכשה זוג גלגלים קליל יותר, במיוחד עבור העיר הגדולה. וואלה! סלבס טראח

   לא ברור אם מדובר בתקופה רעה שעוברת על הסלבס בישראל, אבל אחרי תאונת הדרכים של ניקול ראידמן שהסתיימה בנס, כעת נכנסת כוכב מקומית אחרת לסטטיסטיקה של הנפגעים בכביש - ליהיא גרינר. מלכת הטראש עברה לאחרונה תאונה, אחרי שנהגת לא זהירה התנגשה במכונית השכורה של הגברת הראשונה של ההשקות, והשביתה אותה לחלוטין.

   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   "בלי חגורת בטיחות". ליהיא גרינר מקבלת הסבר על רכבה החדש

   למרבה המזל, גרינר יצאה מהתאונה שארעה ברחוב בוגרשוב התל אביבי ללא פגע, מלבד הנזק לרכבה. אבל מה, היא ובעלה יוסי צבר צריכים זוג גלגלים חדש כדי להתנייד איתו - לכן הרחיקו עד לחנות "שיין אופניים" ברחוב בן יהודה בעיר מגוריה, ורכשו לעצמם כלי תחבורה שאינם ממונעים, אבל עושים את העבודה בתוך העיר הגדולה.

   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   מטפסת ו...

   סאנשיין, החליטה לוותר על הטרטור של החלפת הפרטים, התיקון במוסך מלא הגריז ושאר המטלות שמבזבזות לה את הזמן, ופנק את עצמה בזוג אופניים חדשים ונוצצים.

   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   יוצאת לדרך!

   כמובן, שלפני שהארנק נשלף והמזומנים נמסרו בהנאה, היא לקחה את הגלגלים לנסיעת מבחן קצרה. כך, ליהיא הוכיחה שאין בה חשש לנווט בין כבישים, גם אם עברה טראומה קלה ימים ספורים לפניכן. העיקר שתביא איתה גם קסדה בראש טוב.


   אנשים סיפרו לוואלה! סלבס שהיא עברה בחייה תאונה אחת יותר מדי. כשנולדה.


   איך הצילה ליהיא גרינר את דנה רון?

   מי לא הסכים להכניס את ליהיא למועדון

   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   ליהיא ויסי צבר דוהרים. אחד על השנייה
   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   "רגע, אז פה קושרים אותי?"
   ליהיא גרינר על האופניים (ברק פכטר)
   "יאללה, תביא קסדה בראש טוב".