פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   איך הצילה ליהיא גרינר את דנה רון?

   מגישת תוכנית הבוקר רק רצתה לחגוג את יום הולדתה עם חברתה הטובה מלכת הטראש, כשתקלה מסוכנת עיכבה אותה בדרך. מזל שגרינר הפגינה תושיה. וואלה! סלבס פיק אפ

   זהירות, שמאלץ לפניכם: יש חברים שלא צריכים לרכוש שי לכבוד יום ההולדת של ה-BFF שלהם, רק כי עצם החברות היא המתנה האמתית, לאורך כל שנה. למשל, דנה רון וחברתה מהבית, מיס טראש ליהיא גרינר, שהצילה את המצב כשנסעו לחגוג את העובדה שמנחת תוכנית הבוקר גדלה בשנה - אבל נתקלו בדרך בקושי שעשוי היה לקלקל את המסיבה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   רגע אחרי הדרמה: דנה רון וליהיא גרינר מדיפות אדי דלק

   רון ובן זוגה, קבעו עם גרינר ובעלה במסעדת הצדף שבראשון לציון, לארוחה מפנקת פלוס קשקושים. אבל מה, העניינים הסתבכו כאשר רון לא הספיקה לתדלק את רכבה, והיא ובן הזוג יריב נתי נתקעו באמצע הכביש כמה מאות מטרים מהיעד הנחשק. כאן נכנסת האישה וההשקה, ליהיא גרינר, שארזה את בעלה יוסי צבר והגיעה עם בקבוק דלק צהבהב כדי להתניע את רכבם של החבר'ה.

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   "מה דעתך על פילה בס ברוטב שפמנונים?"

   למזלה של החבורה האינטימית, המסעדה היוקרתית ממוקמת ממש על הדרך הראשית, לצד תחנת דלק - שם מילאו כולם את המכלים של רכבם, והמשיכו לארוחת יום הולדת על טהרת דגים. מעניין מה היה לבת הים הקטנה לומר על זה?


   וואלה! סלבס נתקעה פעם בלי דלק למכונית הצעצוע שלה, "זהבית". אחרי שעברה התמוטטות עצבים קלה, היא גילתה שהמכונית פועלת על סוללות.


   אביבית בר זוהר וליהיא גרינר מפנקות את ילדי הדרום

   מי לא הסכים להכניס את ליהיא גרינר למועדון?

   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   הבנות פותחות שולחן
   דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
   ולסיום: נאום קצר