הדרך למעבדת הזרע, עוברת בג'וב החדש של נעמה קסרי

מתברר שבין מריבות פומביות ברשת, טיפול במשפחתה לעוד סרטון לסטורי - השורדת במיל' נעמה קסרי גם הצליחה למצוא לעצמה עבודה חדשה, בתור פקידה במעבדה לפוריות של גברים. מבולבלים? שימו לב. וואלה! סלבס זרעון

16/02/2021
מבינה בפוריות, בלי עין הרע. נעמה קסרי בתקופת הריונה האחרון(צילום: רפי דלויה)

מתברר שלא כל זמנה של השורדת המקורית, נעמה קסרי, מוקדש לטיפול במשפחתה או מריבות פומביות עם ניקול ראידמן ברשת הישראלית - כי הגברת, מצאה לעצמה ג'וב חדש ומפתיע: פקידת קבלה במעבדת זרע. מופתעים מרמת העניין של קסרי בפוריות הגבר? שימו לב, יש לזה הסבר.

רכלו על נעמה קסרי גם באינסטגרם

הנה התוצאה! קסרי עם הבייבי(צילום: רפי דלויה)

זה לא שנעמה בת ה-42 נוטשת את תחום הביוטי, היא פשוט תגלם פקידת קבלה בסדרה חדשה של תאגיד השידור - כאן דיגיטל - "פגום", שתעסוק בטיפולי פוריות. אבל לא פוריות האישה, נושא שמאמא נעמה מכירה בהחלט, כי אם בפוריות של הגברברים. כן, גם הם אחראים על הבאת ילדים לעולם ובעיות שעשויות להתעורר בתחום.

עוד בוואלה!

השמועה אומרת ש... נעמה קסרי בדרך לעוד ריאליטי?

לכתבה המלאה

לוואלה! סלבס נודע כי קסרי, שחקנית מבטיחה שכמותה, תגלם בקומדיה החדשה של כאן את דמותה של אהובה, מי שמקבלת את הבחורים שמגיעים למעבדת הזרע. אז, יגלו שהפקידה היא לא רק הסמכות הראשונה שמתמודדת עם באי המקום, ליידי שמורה ואטרקטיבית, אלא גם מקועקעת במקומות מפתיעים בגופה. איך יודעים את זה? תצרכו לצפות כאשר הסדרה תגיע למסך בעתיד.


וואלה! סלבס הורחקה ממעבדה כזאת פעם, אחרי שדיכאה את אלה ששהו שם וגרמה להם לא לרצות להביא ילדים לעולם.

עכשיו גם בתפקיד אופי(צילום: אביב חופי)
ד"ש למבחנות. נעמה קסרי(צילום: רפי דלויה)
  • נעמה קסרי

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully