ביבר בצרות? המתיחה המלחיצה של משפחת קרדשיאן. צפו

מה קורה כשקים קרדשיאן וכל בנות המשפחה מחליטות "לעבוד" על חבריהם המאוד מפורסמים - בשיחת וידאו מפתיעה? החבר של קיילי ג'נר המום, בן הזוג של קלואי קרדשיאן נבוך, היילי בולדווין נחנקת וג'סטין ביבר חושב שהוא בצרות צרורות. וואלה! סלבס הייטק

03/12/2020
בנות משפחת קרדשיאן מותחות חברים (אינסטגרם)

התקופה האחרונה לא הייתה קלה לאף אחד, הא? תסמכו על בנות משפחת קרדשיאן שלצד כל הדרמה, הסגרים, הטיפול בילדים והשערוריות, הן ידעו לעשות כיף כשהן מבלות יחד. זה לפחות מה שחשבו קים קרדשיאן, קורטני, קלואי, קנדל ג'נר, קיילי והמאמא של כולן, קריס ג'נר - שנכחו באותו זמן ובאותו המקום, כך שהחליטו לנצל את המפגש לטובת מתיחה מתועדת, בהתאם להוראות הריחוק החברתי, על כמה מחבריהם המפורסמים.

מה זה אומר? שג'סטין ביבר, אשתו היילי בולדווין או בן הזוג של קלואי קרדשיאן, הכדורסלן טריסטן תומפסון, חשבו שהם בצרות צרורות רק בגלל שיחת וידאו אחת תמימה, כביכול, אבל ממש מתועדת.

רכלו על המתיחה הקורעת של הקרדשיאנ'ז באינסטוש

שיחה מפתיעה, מאוד. הקרדשיאנ'ז מותחות(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

קלואי וקיילי פרסמו ברשתות החברתיות סרטון של מתיחה פשוטה מאוד שערכו, כזאת שהלחיצה כמה מחבריהן הקרובים - שממש לא ציפו לראות את כל בנות המשפחה יחד, כל כך רציניות.

זה הלך ככה: הן התקשרו באמצעות שיחת וידאו מהטלפון של מיליארדרית הקוסמטיקה - וכאשר הצד השני ענה, הוא ראה את כל בנות המשפחה יושבות מול המצלמה בפרצופים זועמים, כשהן לא מוציאות מילה, כך שלא רק היה מופתע, אלא גם לא הבין אם עשה משהו שהכעיס את כולן בבת אחת!

עוד בוואלה!

החברה הטובה לשעבר של קים קרדשיאן: "קניה עשה למשפחה שטיפת מוח"

לכתבה המלאה

התגובות? אז ככה, ביבר שענה לכוכבות הריאליטי בנחמדות "היי בנות", לא הבין מה בדיוק קורה אצלו על המסך הפרטי. אבי בתה של קיילי, הראפר טראוויס סקוט שאל "מה לעזאזל קורה פה?" לפני שאמר ביי, בעוד שהסטנדאפיסט דייב שאפל ענה ב"הולי שיט!". היילי כמעט נחנקה כשענתה לשיחה באמצע הביס, כאשר טריסטן של קלואי נדהם כשאמר "מה לעזא...". קורע.


וואלה! סלבס מותחת רק את השליח מהסופר כשהיא טוענת שלא קיבלה את המשלוח רק כדי שיחזור אליה עם עוד מוצרים.

ג'סטין ביבר המום(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
טראוויס סקוט נלחץ(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
טריסטן תומפסון מבולבל(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
היילי ביבר לועסת(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
וואט דה... המתיחה של משפחת קרדשיאן(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully