בן אל תבורי (שוב) נגד האקסית: "תתמקדי במשפחה שלך, לא שלי"

ביום אחרי שהאקסית של בן אל תבורי, אורטל, חשפה שהפגישה את בנו עם הסבא שימי תבורי - חצי הצמד סטטיק ובן אל לא מתאפק ועוקץ את אמו של תו פרינס ברשת. "מי שמחפש משפחה לא מביא מצלמות", כתב. וואלה! סלבס כל האמת

27/07/2020
בן אל תבורי ואורטל עמר בבית המשפט בתל אביבי (צילום: ניר פקין)

לא באמת חשבתם שהעובדה שהאקסית של בן אל תבורי, הפגישה את בנו תו פרינס עם הסבא שלא הכיר במשך כמעט שניים - שימי תבורי - מבלי שהאבא יודע, תעבור בשתיקה נכון? אבל אצל בן אל והאקסית אורטל, כרגיל, זה קורה ברשתות החברתיות למען יראו ויראו. והפעם, בן אל מבקש מאם בנו: עזבי את המשפחה שלי!

רכלו על הסכסוך של אורטל ובן אל באינסטגרם

בזמנים שמחים יותר, כנראה. בן אל תבורי, האקסית ובנם תו פרינס תבורי(צילום: סרג'ו סטרודובצב)

יום אחרי ששמעתם על היוזמה של אורטל עמר להפגיש את בנה עם סבו, שימי ורעייתו יהודית באומן, מה שפרסמה כמובן ברשתות החברתיות, פרסם בן אל צילום של כתבה שעוסקת באקסית שטענה: "בשבילי משפחה זה ערך עליון". עם זאת, לתגובה של האקס היא כנראה לא ציפתה.

עוד בוואלה!

בן אל יודע שכאשר החום עולה - בגד הים כמעט נופל!

לכתבה המלאה

תבורי, כתב לצד הכותרת "כן, חבל רק שזו משפחת תבורי" והוסיף "מי שמחפש משפחה לא מביא מצלמות ועושה הכל בשקט...". נו, כנראה שיש משהו בדבריו. בנוסף, כתב בן אל ש"הייתי מציע לך להתמקד במשפחה שלך, פחות במשפחה שלי". אאוץ'.

התגובה של בן אל תבורי(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)

אם תהיתם, הדרמה בין שימי לבן אל תבורי נמשכת מאז 2016, אז האב התחבר ליהודית באומן, כאשר האקסית אורטל תמכה והייתה לצד אבי בנה בתקופה הקשה שלו. בעוד שבן אל ושימי כבר נפגשו מאז, נדמה שעדיין לא ליבנו בינם את העניינים - או כפי שבאומן אמרה אתמול לוואלה! סלבס: "מי שסובל בסופו של דבר הם הילדים והנכדים, כך ששימי צריך ללכת, לשבת ולדבר עם בן אל. בסוף מי שיגרום לקרעים במשפחה, הוא פשוט אדם אכזרי".


וואלה! סלבס עונה בסטורי רק לאלה שמעבירים לה מידע חם שאף אחד לא יודע.

התיעוד שהכעיס: שימי תבורי עם הנכד, תו פרינס תבורי

שימי תבורי פוגש את נכדו, תו פרינס תבורי ((אינסטגרם))
ראה אותו לראשונה. שימי תבורי עם תו פרינס(צילום: צילום מסך, אינסטגרם)
הכל לטובה? בן אל תבורי(צילום: מערכת וואלה!, שלומי צ'יקונה)
שתתעסק במשפחה שלה? אורטל עם בן אל תבורי(צילום: ניר פקין)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully