בני משפחתו של שולי רנד הפגינו מול ביתה של צופית גרנט: "השפלה גדולה"

בלעדי: אחרי שנחשפתם כאן לקשר בין המוזיקאי שולי רנד למגישה צופית גרנט - אשתו בנפרד וילדיו הפגינו "נגד האלימות הכלכלית שלו" והניפו שלטים מול הבית של גרנט בתל אביב, במה שהתגלגל לחילופי האשמות וצעקות אלימות. שולי רנד בחר שלא להגיב. וואלה! סלבס רב הנסתר

וואלה! סלבס | צילום: אביב חופי
09/07/2020
מיכל רנד וילדיו של שולי רנד, מפגינים מול ביתה של צופית גרנט בתל אביב (צילום: אביב חופי)

לפני קצת יותר מחצי שנה, לא רק תעשיית הבידור המקומית אלא מדינת ישראל כולה הוכתה בתדהמה כאשר וואלה! סלבס חשפה לראשונה את הקשר הרומנטי בין שולי רנד - זמר, שחקן ויוצר חרדי, שחי במנותק מפרודתו מיכל רנד - לבין המנחה והיוצרת צופית גרנט. לאחרונה, גרנט את רנד אפילו מרשים לעצמם לבלות יחד בפומבי ואף תועדו זה לצד זו.

אתמול (רביעי), החליטו בני משפחתו של רנד - פרודתו, ילדיו ותומכים, בהם הרב אבי זרקי - להפגין באופן מסודר מול ביתה של גרנט שבצפון תל אביב. זאת, במחאה על "אלימות כלכלית" שלדבריהם האמן מפעיל נגדם, שלטענתם תגרום לפינוי מהבית שהם שוכרים לטובת חיים ברחוב, ממש בעוד ימים ספורים.

רכלו על ההפגנה נגד שולי רנד וצופית גרנט באינסטגרם

מתלוצצת עם שוטריה. מיכל רנד(צילום: אביב חופי)

"אני בעוד שלושה ימים מפונה מהבית שלי, הדירה ששכרנו שולי ואני... כרגע חמישה אנשים, אני וילידי", סיפרה מיכל רנד במהלך המחאה השקטה, בנוכחות כוח משטרה שהגיע למקום. "החלטנו למחות נגד האלימות הכלכלית, נגד המקום שבו יכול בעל להשליך את אשתו לרחוב בכזאת קלות", אמרה פרדותו של רנד, שהוסיפה שהוא מפעיל נגדה ונגד ילדיהם "אלימות כלכלית באופן סדרתי".

כפי שפורסם בוואלה! סלבס לראשונה

צופית גרנט ושולי רנד ביחד

לכתבה המלאה

את דבריה, חיזק בנם אריה יהודה רנד, "ועוד בתקופת הקורונה, תקופה של לחצים כספיים, בריאותיים, נפשיים, רוחניים. השפלה מההשפלות הגדולות שיש, זה לא מגיע לנו. אנחנו ילדים מדהימים", אמר, כשהוא אוחז בשלט עליו הכיתוב "אבא תהיה אבא וקח אחריות" ו"אבא אייכה? השארת אותנו 'אבודים'".

המפגינים עם השלטים נגד רנד וגרנט, מול הבית שבצפון תל אביב(צילום: אביב חופי)
"אלימות כלכלית זה פשע"(צילום: אביב חופי)

למרבה הצער, המחאה לא נותרה שלווה לאורך כל אורכה - זאת כאשר עוברי אורח, ככל הנראה שכנים של גרנט, החלו להתווכח עם המפגינים כשטענו נגדם שהם מוציאים דיבה נגד שולי וצופית. עוד אמרו כי בני משפחתו רק רוצים להשתמש בכסף שלו, אז צעק להם בתגובה בנו של רנד: "חצופה, לפחות יש לך בית, לכי לבית שלך", כשהשוטרים במקום מפרידים בינם.

מטעמו של רנד בחרו שלא להגיב לדברים.

מטעמה של צופית גרנט לא נמסרה תגובה עד למועד פרסום הכתבה.


וואלה! סלבס מאחלת לכולם ביטחון כלכלי ושלווה.

נכון, גם שוטרים היו שם(צילום: אביב חופי)
"אבא תהיה אבא וקח אחריות". המחאה בשלב רגוע יותר(צילום: אביב חופי)
"יאללה, שמרו על שלווה ותתפזרו מפה"(צילום: אביב חופי)
מיכל רנד מפגינה מול ביתה של צופית גרנט בתל אביב. אביב חופי
מתפנים בצער. מיכל רנד(צילום: אביב חופי)
ניידת המשטרה, מול ביתה של צופית גרנט בתל אביב(צילום: אביב חופי)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully