פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הצלמים התייצבו, השטיח האדום נפרש... ואז ליאור דואק הבריז מאירוע השקה

   זה היה אמור להיות האירוע הראשון של כוכב העונה האחרונה של "האח הגדול", לפחות מאז תום עונת הריאליטי והקלת מגבלות הקורונה. רק שאז, ליאור דואק הודיע שלא יגיע להשיק ברגע האחרון, בגלל סיבה מדאיגה. וואלה! סלבס מד חום

   הצלמים התייצבו, השטיח האדום נפרש... ואז ליאור דואק הבריז מאירוע השקה
   השקת שיתוף הפעולה של הצלמת נועה קלגסבלד ו"פקטורי 54" (צילום: ניר פקין)

   שמעתם על כך שרגע אחרי סיום עונת "האח הגדול" האחרונה, ממש בעיצומה של בהלת נגיף הקורונה כאן בישראל, היו כמה נשמות טובות שדאגו שלכוכבי הריאליטי לא יהיה מה לעשות עם 15 דקות התהילה שלהם בגלל המחסור באירועי השקה והזדמנויות נוצצות להשתלב בביצת הבידור, שנגרמו בגלל המגבלות? אז זהו, נדמה שלאלה שיצאו מתכניות המציאות פשוט לא אכפת, כי אחרי החזרה ל"שגרת ההשקות", הם עדיין מוותרים על התענוג.

   זה לפחות מה שקרה עם כוכב "האח הגדול" 2020, ליאור דואק, צ'ארמר שהיה אמור להשתתף היום (שלישי) באירוע השקה אמנותי מתוקשר בהחלט - אך ברגע האחרון, ממש שעות לפני ההתרגשות, נאלץ לבטל את הגעתו ולוותר על נוכחות באיוונט, למרות שמכרה קרובה שלו עמדה במרכזו. אז מה קרה?

   רכלו על ההברזה של ליאור דואק באינסטוש

   סיגל תמם, ליאור דואק (אביב חופי)
   כך זה נראה בתקופה שבה צעד מול הצלמים.. ליאור דואק בתמונת עבר (צילום: אביב חופי)

   זה קרה כשהפסלת והצלמת נועה קלגסבלד, שמתברר שהיא ידידה קרובה של דואק, הזמינה אותו להשקת הפרויקט האמנותי המשותף לה ולרשת חנויות "פקטורי 54". בעוד שהיה מוזמן אישי של כלת האירוע וידע שבמקום יהיו גם נציגי התקשורת, יוצא הריאליטי כנראה חש ברע כשהתעורר היום, כיוון שעל פי יודעי דבר הודיע הבוקר (רגע לפני שהאירוע התחיל) לחברתו שלא יצליח להגיע כיוון שהתעורר כשהוא סובל מחום.

   כלומר, אם לא מדובר בחשש משאלות על האקסית תקוה גדעון אלא חום גבוה, או חלילה שיעול וחולשה מעורבים בהכל, טוב שנשאר בבית ולא נכח באיוונט. מדאיג!

   זה בסדר, כי באיוונט היה ליאור אחר שלא הבריז - השחקן ליאור אשכנזי, שנהנה מהיצירה והבגדים בחנות שבקניון רמת אביב לצד יובל שרץ וג'ודי ניר מוזס. בין חובבי האופנה, אמנות בפני עצמה, היו גם עומר חזן, רונית יודקביץ' ואופירה אסייג, שלא ויתרה על המסיכה מלבד ברגעים שבהם הצלמים ביקשו לתעד אותה.


   וואלה! סלבס מבריזה רק מאירועים בלי בופה חופשי-חופשי.

   ליאור אשכנזי (ניר פקין)
   הליאור שדווקא כן הגיע. אשכנזי
   ג'ודי ניר מוזס (ניר פקין)
   ג'ודי ניר מוזס נרגשת
   אופירה אסייג (ניר פקין)
   אופירה אסייג מכוסה היטב
   יובל שרף (ניר פקין)
   יובל שרף סינגל
   רני רהב (ניר פקין)
   רני רהב מקפיד
   עומר חזן (ניר פקין)
   עומר חזן מפוספס
   רונית יודקביץ' (ניר פקין)
   רונית יודקביץ' רצינית
   אופירה אסייג, פולה בליק (ניר פקין)
   על מה השיח שם? אסייג עם פולה בליק
   שני פרידן (ניר פקין)
   שני פרידן בלי אביב גפן