פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   הסיבה לפרידה של כוכב "משפחת קרדשיאן" והחברה הצעירה: אבא שלה!

   ימים ספורים אחרי שנודע כי סקוט דיסיק, כוכב "משפחת קרדשיאן" ואבי ילדיה של קורטני קרדשיאן, נפרד מבת הזוג שלו בשלוש השנים האחרונות - הדוגמנית הצעירה סופיה ריצ'י - מתגלה הסיבה: אביה ואחותה המפורסמים של הגברת. וואלה! סלבס הלו

   הסיבה לפרידה של כוכב "משפחת קרדשיאן" והחברה הצעירה: אבא שלה!

   הרבה מילים נכתבו בצהובונים ברחבי העולם על הקשר הספק מוזר, ספק מרגש, בין כוכב "משפחת קרדשיאן" - הריאליטי סטאר סקוט דיסיק, לבת הזוג שלו עד לאחרונה, הדוגמנית סופיה ריצ'י. מלבד פער הגילאים בינם (הוא בן 37, היא צעירה ממנו ב-16 שנים) או העובדה שהיא חברה טובה של קיילי ג'נר, אחותה הקטנה של האקסית שלו קורטני קרדשיאן, ריצ'י לא יכלה להתחמק מהעובדה שהיא מגיעה ממשפחה מיוחסת, כבתו של המוזיקאי ליונל ריצ'י ואחותה הקטנה של ניקול ריצ'י, מי שהייתה אחת מכוכבות הריאליטי המפונקות הראשונות בעולם (לצד פריס הילטון).

   כעת, מתברר שלאותה משפחת ריצ'י, ממש היה חלק במה שקרה (או לא קרה) בין דיסיק הפרוע לסופיה הצעירה, שבסופו של דבר הביא להפרדת הכוחות אחרי כשלוש שנות זוגיות. קטע.

   רכלו על הפרידה של סקוט דיסיק וסופיה ריצ'י באינסטוש

   סקוט דיסיק, סופיה ריצ'י (GettyImages)
   בזמנים מאושרים יותר. כנראה. סופיה ריצ'י וסקוט דיסיק (GettyImages)

   מתברר שאחרי הפרידה של השניים, שהגיעה זמן קצר אחרי שסקוט אשפז את עצמו בטיפול ("על מנת להתמודד עם שדים מהעבר") ואז ברח כשגילה שהמידע הגיע לתקשורת, יוצאים לאור גם הרכלנים שמסבירים ההחלטה של השניים להמשיך את חייהם בנפרד. כן, אלה אבא ליונל והאחות ניקול שהזהירו את סופיה לגבי המשך הקשר עם החבר המפורסם לאורך כל הזמן הזה וככל הנראה לחצו עליה לזרוק אותו.

   "ניקול אף פעם לא שמחה או תמכה באחותה לאורך תקופת הקשר שניהלה, מה שייצר המון חיכוכים גם בין סופיה לסקוט", גילה מקורב הוליוודי, "לכן מתבקש שניקול וסופיה התחילו לבלות הרבה יותר זמן יחד מאז שהאחרונה עזבה את סקוט... ניקול תמיד הייתה האבן התומכת של סופיה, מאוד משמעותית בחייה, תמיד רצתה שסופיה תעריך את עצמה יותר מאשר להיות איתו". גם האבא ליונל לא הביע את הסכמתו לקשר, כך שעודד את אחותה הגדולה להטיל וטו, שאולי בסופו של דבר גרם לפרידה של ריצ'י. אאוץ'.

   ליונל ריצ'י עם בנותיו ניקול (במרכז) וסופיה בטקס פרסי הפופ של ASCAP, הוליווד, 9 אפריל 2008 (GettyImages , Stephen Shugerman)
   אבא אל תטיף! ליונל ריצ'י בתמונת עבר עם סופיה (הקטנה מצד ימין) וניקול (GettyImages)

   למרות הכל (והמשפחה שלה), על פי השמועות סקוט וסופיה הפרודים עדין מנהלים קשר קרוב, מתכתבים בינם לבין עצמם - זאת למרות שדיסיק תועד מבלה בעיקר עם קרטני קרדשיאן ושלושת ילדיהם בשבועות האחרונים. טוב, בכל זאת יש לכולם תכנית ריאליטי לצלם.


   וואלה! סלבס נפרדה לאחרונה מצ'יקו מהמכולת, אחרי שסירב להביא לה עוד חפיסת שוקולד במתנה. גמרה לו את המלאי וזה.

   קעקוע הכנפיים על גבה של ניקול ריצ'י (GettyImages , Marsaili McGrath)
   האחות המתערבת? ניקול ריצ'י (GettyImages)
   סקוט דיסיק, סופיה ריצ'י (GettyImages)
   היה נחמד ונמחד שהיה? סקוט וסופיה (GettyImages)
   קורטני קרדשיאן, סקוט דיסיק (GettyImages)
   המיתולוגית שלו. סקוט עם קורטני קרדשיאן (GettyImages)
   סקוט דיסיק, סופיה ריצ'י (GettyImages)
   כבר לא. סופיה ריצ'י עם סקוט דיסיק (GettyImages)