פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

   קורונה ארורה, גם העסק של קים קרדשיאן קורס!

   ביזנס בלי פלז'ר? הצחקתם את מלכת הריאליטי, שהודיעה כי היא מקפיאה את ההזמנות בחברות שבבעלותה - בהן חברת הקוסמטיקה והלנז'רי שלה - בגלל השפעות הקורונה. מה שאומר שקים קרדשיאן תפסיד בקרוב המון כסף. וואלה! סלבס משלוח

   קורונה ארורה, גם העסק של קים קרדשיאן קורס!
   קים קרדשיאן לא יכולה לשבת עם השמלה שלבשה (אינסטגרם)

   מתברר שגם כאלה שנראים חסינים להשפעות מגפת הקורונה העולמית, יפים, עשירים ומבודדים באחוזות הפאר שלהם ככל שיהיו - לא מצליחים לחמוק מההשלכות והשינויים להן הווירוס גורם. שאלו את קים קרדשיאן, שחוששת על הביזנס שלה, זה שהיא מקדמת ומפעילה כבר שנים, אבל סופג לאחרונה מכה כלכלית כואבת בעקבות המשבר הגלובלי. מה זה אומר? פחות כסף לקרדשיאן!

   רכלו על הביזנס של קים קרדשיאן באינסטגרם

   קים קרדשיאן (GettyImages)
   עסק מסוכן. קים קרדשיאן (GettyImages)

   בין עסקיה המרגשים של מלכת הריאליטי-טראש האמריקאית שמרוויחה מיליוני דולרים בעזרת שיווק מתוחכם ולא הרבה - כלומר המון עירום: חברת הקוסמטיקה שלה, שכוללת מוצרי בישום, כמו גם מותג הלנז'רי שהשיקה שנה שעברה, שניהם מתבססים בעיקר על משלוחי הזמנות שנעשות באתרים ברשת. עזבו אתכם מהעבודה שלא להמון אנשים יש חשק לשופינג, כעת, גם מרכז המשלוחים של קימי שממוקם במדינת קליפורניה נסגר.

   הפרופילים והעמודים העסקיים של המותגים של קרדישאן ברשתות החברתיות, הודיעו שמרכז המשלוחים של המותגים נסגר זמנית בגלל התקנות החדשות שנוספו בגלל וירוס הקורונה. אתם יודעים מה זה זמנית, עד יחלוף זעם, כך שלא רק הזמנות עתידיות, לא ניתן להבטיח שגם רכישות שנעשו בשבועיים האחרונים יוכלו להגיע ללקוחות - מה שהוביל לביטולים מצד חובבים אדוקים של המוצרים של קימי, לכמה לקוחות זועמים וכמובן, לפיצוי כספי של אלה שקיבלו הזמנות חלקיות בלבד.

   כן, כי ליפסטיק ומחטב גוף זה בדיוק מה שחסר לכולם במהלך השהות בבידוד? לא ברור.


   וואלה! סלבס

   קים קרדשיאן (GettyImages)
   תשמרי על הכסף שלך! קרדשיאן (GettyImages)
   קים קרדשיאן וקניה ווסט (splash)
   מה קניה אומר? קרדשיאן עם ווסט (ספלאש)
   קיילי ג'נר, קנדל ג'נר, קורטני קרדשיאן, קים קרדשיאן (צילום מסך , אינסטגרם)
   העסקים של שאר האחיות עובדים כרגיל? משפחת קרדשיאן-ג'נר (אינסטגרם)
   קים קרדשיאן (צילום מסך , אינסטגרם)
   מודאגת. קם קרדשיאן (אינסטגרם)