הסכסוך מחריף: בני פרץ לא יגיע לחתונה של אייל גולן. סופית

פרסום ראשון: אחרי שהיו החברים הכי טובים, הסתכסכו ואז עשו סולחה, עכשיו נדמה שהסכסוך בין אייל גולן לשותף שלו, בני פרץ - מחריף. כך שאחרי שאישר הגעה לחתונה שלו, פרץ מחליט סופית שהוא לא מגיע. וואלה! סלבס עושה אש

10/03/2020
אייל גולן מפתיע את דניאל גרינברג ביום הולדת (צילום: ניר פקין)

היום הגדול ממש כבר כאן - השולחנות נערכים, המוזיקה כבר נבחרה, רשימת ההושבה נסגרה וכולם מחכים לאירוע של השנה בו יתחתן אייל גולן עם בחירת ליבו. אלא שנראה שיש כאלו שדווקא לא כל כך מחכים ליום הזה ואפילו מעדיפים להתעלם ממנו. מי למשל? המנהל האישי והשותף העסקי של הזמר המסלסל, בני פרץ.

רכלו על הכל באינסטגרם

שומע? אני לא בא. אייל גולן ובני פרץ(צילום: ניר פקין)

הסאגה בין השניים נמשכת כבר כמה חודשים, עת נכנסה בת הזוג של גולן לחייו - דבר שלא מצא חן בעיניי לא מעט ממקורביו של אייל כמו אמו, אחותו וכמובן, פרץ עצמו, דבר שהוביל לפיצוץ עסקי בין השניים ולדיבורים על חלוקת הרכוש ביניהם. עם זאת, בשבועות האחרונים היה נראה כי העניינים מסתדרים והשניים אף הדליקו נר חנוכה ביחד, הגיעו לאירועים משותפים והעלו סטורי לאינסטגרם. אבל, כמו שאומרים - הסטורי האמיתי הוא החיים עצמם.

עוד בוואלה!

אייל גולן הזמין את אילנית לוי לחתונה שלו - וקיבל סירוב!

לכתבה המלאה
אולי תבוא בכל זאת?(צילום: אור גפן)

אז למרות שכבר הודיע כי הוא מגיע לחתונה של החבר הכי טוב שלו לשעבר, כעת פרץ מכריז בפני חברים כי הוא לא מתכוון להגיע לאירוע המדובר ויעדיף להישאר בבית. על פי מקורבים, בימים האחרונים העניינים בין השניים שוב התלהטו, כך שהיחסים עלו על שרטון מה שגרם לבני וגם לבני משפחתו להודיע כי הם יוותרו על התענוג לראות את אייל נשבע אמונים.

בני פרץ סרב להגיב.


וואלה! סלבס הוזמנה לחתונה של אמא שלה, אבל הכלבה התחתנה עם הגרוש שלה.

זו רשימת המוזמנים?(צילום: ניר פקין)
הסכסוך מחריף(צילום: ניר פקין)
  • אייל גולן

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully